Pirmasis visiškai atviras naujienų portalas
2023-11-24 |
Valstybės duomenų agentūros pateikiamais duomenimis, ketvirtadienį Lietuvoje koronavirusinė infekcija patvirtinta 817 žmonių, iš kurių 201 užsikrėtė antrą kartą, 26 – trečią. Tarp susirgusiųjų buvo 55 klaipėdiečiai, 12 iš jų užsikrėtė antrą kartą, 1 – trečią.
Savaitinis naujų susirgimų skaičius šalyje paaugo 28,8 proc., uostamiestyje – 37,3 proc.
Klaipėdoje atvejų skaičius, per dvi savaites tenkantis 100 tūkst. šalies gyventojų, padidėjo nuo 287,5 atvejo iki 317,1 ir uostamiestis dabar yra 46-oje vietoje. Šalyje šis rodiklis padidėjo nuo 317 iki 329,7 atvejų.
Blogiausioje situacijoje išlieka Jurbarko rajono savivaldybė, o geriausioje atsidūrė Pagėgių savivaldybė.
Šalyje praėjusią parą sirgo 12 610 žmonių –119 daugiau nei prieš parą. Klaipėdoje užsikrėtusiųjų skaičius padidėjo nuo 586 iki 624.
Praėjusią parą COVID-19 nusinešė vieną gyvybę ir bendras tokių netekčių skaičius šalyje jau yra 9767. Iš jų 430 sudaro nuo šios infekcijos mirę klaipėdiečiai.
Parašykite komentarą