Pirmasis visiškai atviras naujienų portalas
2023-11-26 |
Valstybės duomenų agentūros pateikiamais duomenimis, šeštadienį Lietuvoje koronavirusinė infekcija patvirtinta 91 gyventojui, iš kurių 11 užsikrėtė antrą kartą. Tarp susirgusiųjų buvo 5 klaipėdiečiai – visi užsikrėtė pirmą kartą.
Savaitinis naujų susirgimų skaičius šalyje padidėjo 29,8 proc., uostamiestyje – 27,6 proc.
Klaipėdoje atvejų skaičius, per dvi savaites tenkantis 100 tūkst. šalies gyventojų, padidėjo nuo 322,4 atvejo iki 323,7 ir uostamiestis tarp blogiausius rodiklius turinčių savivaldybių viena pozicija pagerino savo padėtį, atsidūręs 21 vietoje. Šalyje šis rodiklis padidėjo nuo 341,7 iki 342,7 atvejo.
Blogiausius rodiklius turinčių savivaldybių priekyje antra para yra Neringos savivaldybė, ketvirtoje vietoje – Palanga, šeštoje – Šilutės rajonas. Geriausioje pozicijoje išlieka Pagėgių savivaldybė.
Šalyje praėjusią parą sirgo 13 409 žmonės – vos dviem daugiau nei prieš parą. Klaipėdoje užsikrėtusiųjų skaičius padidėjo nuo 659 iki 661.
Praėjusią parą COVID-19 nusinešė dar dvi gyvybes (penktadienį – tris) ir bendras tokių netekčių skaičius šalyje jau yra 9773. Iš jų 430 sudaro nuo šios infekcijos mirę klaipėdiečiai.
Parašykite komentarą