P0

Koronavirusas

COVID-19: daugėja netekčių

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-11-27


Valstybės duomenų agentūros pateikiamais duomenimis, sekmadienį Lietuvoje koronavirusinė infekcija patvirtinta 73 gyventojams, iš kurių 16 užsikrėtė antrą kartą, vienas – trečią. Tarp susirgusiųjų buvo 4 klaipėdiečiai – vienas užsikrėtė antrą kartą.

Savaitinis naujų susirgimų skaičius šalyje padidėjo 29,6 proc., uostamiestyje – 25,8 proc.

Klaipėdoje atvejų skaičius, per dvi savaites tenkantis 100 tūkst. šalies gyventojų, padidėjo nuo 323,7 atvejo iki 327 ir uostamiestis tarp blogiausius rodiklius turinčių savivaldybių dar pagerino savo padėtį, atsidūręs 20-oje vietoje. Šalyje šis rodiklis padidėjo nuo 342,7 iki 344,5 atvejo.

Blogiausius rodiklius turinčių savivaldybių priekyje trečia para yra Neringos savivaldybė, trečioje vietoje – Palanga, septintoje – Šilutės rajonas. Geriausioje pozicijoje išlieka Pagėgių savivaldybė.

Šalyje praėjusią parą sirgo 12 251 žmogus – net 1158 mažiau nei prieš parą. Klaipėdoje užsikrėtusiųjų skaičius sumažėjo nuo 661 iki 606.

Praėjusią parą, kaip ir šeštadienį, COVID-19 nusinešė dar dvi gyvybes ir bendras tokių netekčių skaičius šalyje jau yra 9775. Iš jų 430 sudaro nuo šios infekcijos mirę klaipėdiečiai.


  2023-11-27

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt