P0

Mums rašo

Padovanokime Kalėdas stokojantiems

Atvira Klaipėda

Diana Stankaitienė, Klaipėdos miesto socialinės paramos centro direktorė
2023-11-27


Prasidėjo Adventas, kai lieka tik keturios savaitės iki šv. Kalėdų, iki Dievo sūnaus gimtadienio šventės. Šiame laike galvosime apie mums brangius žmones, susimastysime apie vertybes, ieškosime dovanų ir, tikiuosi, suprasime, kaip svarbu vieni kitiems dovanoti laiką, šiltus apkabinimus, šypsenas. Tikiu, kad pagalvosime ir apie tai, kaip pasidalinti gerumu su kitais žmonėmis, kurie neturi artimųjų.

Feisbuko nuotr.

Klaipėdos miesto socialinės paramos centras jau keletą metų įgyvendina projektą „Kalėdos ateina į kiekvienus namus”. Apie 600 pagyvenusių ir asmenų su negalia teikiame pagalbos namuose, dienos socialinės globos namuose ir kitas socialines paslaugas. Norime juos pradžiuginti, apgaubti jaukia šiluma ir rūpesčiu.

Kviečiame ir Jus prisijungti ir tapti projekto „Kalėdos ateina į kiekvienus namus” rėmėju. Kaip galite prisidėti, nuspręskite Jūs. Tai gali būti arbatos ar kavos pakuotė, medus, bruknių/aviečių uogienė, konservuota silkė ar kita žuvis, vaisiai, eglutė ar jos šaka, natūralus kalėdinis papuošalas arba atvirukas, sukurtas Jūsų ar Jūsų vaikų, anūkų rankomis. Galėtume tęsti, bet pasitikime Jumis, nes iš patirties žinome, kad visi esate kūrybingi.

Laukiame Jūsų skambučio su pasiūlymais prisidėti prie gerumo ir jaukumo kūrimo Klaipėdoje. Skambinkite tel. +370 46 311185 arba rašykite el. laišką ir atsiųskite mums – info@klaipedaspc.lt

Nepamirškime ir šalia gyvenančių garbaus amžiaus senjorų, padėkime jiems pakalbindami, apkabindami ir suteikdami viltį.


  2023-11-27

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt