P0

Svarbu, Sveikata

Universiteto ligoninei – dar vienas skaudus palikimas (14)

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius
2023-11-27


Nuo šių metų sausio pradėjusi egzistuoti Klaipėdos universiteto ligoninė perėmė ir nemenką bylų kraitį, kurias inicijavo uostamiesčio savivaldybės pavaldume tuo metu buvusi Klaipėdos universitetinė ligoninė.

Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas priėmė galutinį sprendimą vienoje iš bylų su Centrine projektų valdymo agentūra (CVPA), skyrusia ligoninei įvairaus dydžio finansines sankcijas už jos vykdytus viešuosius pirkimus.

Neskundžiamame sprendime konstatuojama, jog ligoninė pati turės padengti dešimtis tūkstančių iš savo biudžeto už vieną iš tokių europinėmis lėšomis remtų sandorių.

Visą tekstą gali skaityti „Atviros Klaipėdos“ rėmėjai „Contribee“ platformoje.


  2023-11-27

  14 komentarai “Universiteto ligoninei – dar vienas skaudus palikimas”

  1. AvatarVytautas (IP: 86.100.10.247)

   Prof. V. Janušonis kelis dešimtmečius sėkmingai vadovavo Klaipėdos Universitetinei Ligoninei ir nebuvo nustatyta jokių rimtų finansinių pažeidimų. Be to, darbuotojų atlyginimai buvo vieni didžiausių tarp didelių šalies medicininių įstaigų. Tai kodėl jis taip blogai bandomas vertinti šiuo metu?

   • AvatarM (IP: 78.56.135.252)

    Eik, eik. Geriausia ligoninė, nuo tarybinių laikų remontų tos ligoninės nematė, nebent esi užsienio šalies kalaborantas Lietuvoje, turintis omenyje, kad šiuolaikinių ar renovuotų ligoninių Lietuvoje lietuviams nereikia.

   • AvatarNuomonė (IP: 86.100.89.120)

    Man ligoninėje svarbu gydymas, o ne pavalgymas ar sienų spalva. Remontu reikia rūpintis savo bute, ligoninėje reikia gydytis. Pas Janušonį buvo tvarka, nežinau kaip kitur.

  2. AvatarAntanas (IP: 86.100.89.120)

   Man visai nejuokinga, kai tie sprendimai buvo priiminėjami skubos tvarka, ligoniai šaukėsi pagalbos , covidas siautėjo negailestingai. Nemanau, kad derėjo atlikinėti klerkų sukurtas apeigas ir marinti žmones. Klerkų marazmai mirties akivaizdoje yra nusikaltimas. Pagarba Vinsui Janušoniui ir jo komandai, kad jiems pirmiausia ėmėsi gelbėti žmonių gyvybes, o neklupėti prieš biurokratų taisykles. Dabar jau visi vaikigaliai mandrūs, o kur jūs buvote tada, kai sdiautėjo mirtis?

  3. AvatarKl (IP: 86.100.148.88)

   Va juk Izraelis mėto bombas ant Gazos. Kiek ten žmonių žūsta? –
   Padugne , brudas !!!

  4. AvatarAnonimas (IP: 84.15.191.202)

   Gerai pasidarbavo Janušonis!
   Va, iš kur Lietuvoje tiek milijardierių!

   • AvatarIr kur (IP: 90.131.49.95)

    taip suskaičiavote tuos Janušonio milijardierius ? Kukūūū ? 🙂 Pavardes ar taip ir liksite anonimu pletkininku ?

  5. AvatarKaip čia liberaliau atsakius ... (IP: 90.131.48.177)

   Palikimo galima atsisakyti 🙂 Deja liberalūs konservatoriai labai jau to ” palikimo ” norėjo 🙂 Palikimą priėmus pasidarai atsakingas . Elementaru . Nustokite inkšti .

  6. AvatarTeisininkas (IP: 188.69.31.156)

   Dar vienas sprendimas, o darbuotojai, vykdę tuos viešuosius pirkimus ir laiminę pagal juos sudarytas sutartis, ligoninėje dirba tą patį darbą iki šiol.

   • AvatarČia smulkmė (IP: 84.15.180.106)

    Kokius fokusus išdarinėja ESO su 160 milijonų eurų permokos gražinimu vartotojams? Ką išdarinėja ministrai. Ką išdarinėja IGNITIS? Kreivys juokiasi išvertęs akis ir iš vartotojų ir iš seimo narių. Ir taip be galo, be krašto. Čia smulkmė, gėlytės. O Litexpo fokusai su pirkimais per NATO viršūnių susitikimą Vilniuje 2023 liepos 11-12d. Kaip ten! Buvo su pirkimais? Kaip? Parašykite, ar kinkos dreba? Parašykite kur ir ką veikia galimai jūsų “globėjas” Liberalų sąjūdžio “Pirmininkas” Eligijus Masiulis

   • AvatarSmulkmenytė (IP: 84.15.189.191)

    Pagal jūsų logika:

    Tai ir išmestas vaikas per langą tik smulkmena. Va juk Izraelis mėto bombas ant Gazos. Kiek ten žmonių žūsta?

    Gal laikas suprasti, kad kito daromi nusikaltimai, nepateisina tavo paties padarytų nusikaltimų.

  7. AvatarKlausimėlis (IP: 84.15.189.102)

   Teismai, teismai, teismai. Rašo ponulis : “Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas priėmė galutinį sprendimą vienoje iš bylų su Centrine projektų valdymo agentūra (CVPA), skyrusia ligoninei įvairaus dydžio finansines sankcijas už jos vykdytus viešuosius pirkimus.” Darosi įdomu, kokį teisinį išsilavinimą turi šis ponulis? Prokuroras? Advokatas? Teisėjas? Aukščiausio teismo teisėjas? Galimai. O gal šis ponas pasaulio viešpats ir gali nuteisti, apkaltinti bet ką, kas jam nepatinka? Amžiną atilsį….. Gelbėk mus nuo pikto… Pasigailėk mūsų Viešpatie. Garbė Dievui: Tėvui, ir sūnui, ir Šventajai Dvasiai, ir šiam AK ponuliui.

   • AvatarO kuom kaltas šis ponulis? (IP: 86.100.137.239)

    Kad pacitavo administracinio teismo sprendimą? Gal prieš rašant komentarą,vertėtų pagalvoti?

  8. AvatarIr mieste ir ligonineje (IP: 86.100.24.81)

   Va ka pridaro nukvake perdylos….

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt