P0

Spyglys

Vidmantas Dambrauskas – vox populi* (5)

Spyglys
2023-11-27


„Nu, aš einu ir per galvą gausiu su tinko gabalu – čia pavojus ar ne? Nu, ar tikrai tas pastatas, ant kampo Janonio ir Manto gatvių, kaip jis vadinasi? Šimkui priklauso tas viešbutis – ar tikrai jis nekelia pavojaus?” – tokie klausimai Vidmantas Dambrauskui, turtingiausiam piliečių atstovui Klaipėdos miesto taryboje, nedavė ramybės paskutinio Miesto ūkio ir aplinkosaugos komiteto posėdžio metu. 

Truputėlį drovėjimasis, lyg pats suprastų, kaip juokingai atrodo jo pristatomas kausimas dėl apleistų ar neprižiūrimų nekilnojamojo turto objektų sąrašo tik su dviem menkomis pozicijomis, Statybos leidimų ir statinių priežiūros skyriaus vedėjas Gediminas Pocius sakė, kad kiti liūdno vaizdo pastatai „tiesiogiai grėsmės nekelia”.

„Būk geras papasakok, kodėl mes negalim priversti fasadus jiems aptvarkyti”, – kone meldė jo visų klaipėdiečių vardu Spyglio labai mylimas Vidmantas. Ir nerimo: „ Gediminai, būk geras, paprasta lietuviška kalba pasakyk: jeigu trupa tinkas per trijų aukštų perimetrą, per visą sieną, tai tu nori pasakyti , kad tiesiai ant šaligatvio krentantis tinkas nekelia pavojaus?”

„Ką reiškia pavojus? – klausimu į klausimą filosofiškai, bet ne žmonių kalba atsakė Gediminas. – Atskirų elementų nestabilumas… Negalime jo pritraukti…”

Spyglio moralas: kad ir koks teisus būtų Gediminas, 99,99 procento Klaipėdos gyventojų yra ne jo, o Vidmanto pusėje. Vidmantas mūsų vox populi, paprastulis.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2023-11-27

  5 komentarai “Vidmantas Dambrauskas – vox populi*”

  1. AvatarSaulius (IP: 155.4.221.67)

   Normaliose šalyse tokie klausimai sprendžiami paprastai – savivalda įspėja, kad reikia suremontuoti pastatą, o jei savininkas tai ignoruoja, ji (savivalda) nusamdo rangovą tokiems darbams atlikti ir po to išstato sąskaitą savininkui. Jei savininkas neapmoka, tai viskas eina sava eiga – per antstolius, sąskaitų areštus, o jei nėr ką areštuoti – parduoda pastatą per varžytines ir pasidengia visas išlaidas, o kas liko (jei liko) – savininkui.

  2. AvatarTaip (IP: 78.56.131.217)

   Teisingai klausia Vidmantas, o ponas Gediminas akis dumia ir tiek.

  3. AvatarPritariu V.Dambrauskui (IP: 217.117.31.8)

   Na žinote, šį kartą aš pritariu V. Dambrausko nuomonei. Pasirodo, gerb. G.Pociui atrodo, kad tik du pastatai Klaipėdoje apleisti? Ryškėja tiesa, kaip Kaunas senamiestyje ,,privertė” savininkus susitvarkyti fasadus. Pasirodo Kauno ,,G.Pociai” pagal kažkokius kitokius kriterijus vertino pastatų apleistumą negu Klaipėdos G.Pociai. Gerbiamam G.Pociui reikėtu prisiimti daugiau atsakomybės už savo atliekamas pareigas, išeiti iš komforto zonos (sėdėti ir nieko nedaryti), gal ir Klaipėda atrodys kitaip. Na bent jau senamiestis.

   • AvatarGalima pamanyti (IP: 84.15.180.106)

    Kad Klaipėdos “G.Pociai” nuo nuolatinio sėdėjimo kėdėje (kėdėse) tiek pratrynė kelnes, kad bijo atsistoti, nes visi pamatys prasėdėtas skyles kelnėse. Sėdėkit ir toliau….

  4. AvatarStebėtojas (IP: 78.57.83.238)

   Tikslus pastebėjimas. 10 proc. turinčių balsavimo teisę klaipėdiečių atidavė savo balsus už šiuos vyrus. Tačiau likusieji palaiko juos ar snaudžia?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt