P0

Spyglys

Algirdas Kamarauskas tebedirba ir „Klasco”* (3)

Spyglys
2023-11-28


Tokią išvadą padarė Spyglys. Antraip, kokio velnio Klaipėdos vicemerui trenktis net keturioms dienoms už mokesčių mokėtojų pinigus į Amsterdamą, dalyvauti Jūrų energetikos parodoje ir konferencijoje (OEEC)? Nebent save visame grožyje parodyti. Nors tą grožį ir išmintį jis turėtų rodyti per savivaldybės tarybos posėdį, per mažumos valandą, atsakinėdamas į opozicijos klausimus. Bet kur tau! Paspruko pabūgęs apsukruolis… Arba gavo nurodymą iš „Klasco”, kuri, Uosto direkcijos padedama, aria jūrų energetikos dirvonus.

O komandiravo Algirdą meras Arvydas Vaitkus, kaip ir vicemeras praeityje irgi nemažai padirbėję šios bene labiausiai miestui nusipelniusios bendrovės labui. Tad užuot žadėtas 10 000 parkavimo vietas įrenginėję, jiedu domisi jūrų energetika…

Spyglio moralas: neverkit, seserys ir broliai, jūsų laukia smagi pramoga – klausytis, kaip meras su vicemeru entuziastingai aiškins tautai,  koks svarbus jų vaidmuo jūrų energetikoje ir krevečių pumpuravimesi.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2023-11-28

  3 komentarai “Algirdas Kamarauskas tebedirba ir „Klasco”*”

  1. AvatarOi,oi (IP: 188.69.103.120)

   Ši “chebra”drąsi. Oi,dar pamatysime jų” gabūs”

  2. AvatarOi,oi (IP: 188.69.103.120)

   Ši “chebra” drąsi…… Oi,dar pamatysime kokie jie “gabūs”

  3. AvatarMarijus (IP: 90.131.53.57)

   Nugi – kaip moka taipnir šoka. O va kas muziką užsako…. 😀

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt