P0

Spyglys

Gal nesumaišys Danijos su Švedija?* (6)

Spyglys
2023-11-28


Nors pikti liežuviai Spygliui pranešė esą kultūros klausimus mūsų miestelyje kuruojanti vicemerė Lina Šukytė-Korsakė savo kadencijos pradžioje buvo šventai įsitikinusi, jog Klaipėdos koncertų salė ir Muzikinis teatras – vienas ir tas pats, Spyglys nėra linkęs tikėti piktavalių pramanais.

Visgi miesto valdžios darbotvarkėje pamatęs, jog vicemerė net keturioms dienoms yra komandiruota į Danijoje esantį Orhuzo (Aarhus) miestą dalyvauti kažkokioje konferencijoje mandru pavadinimu, Spyglys ne juokais sunerimo.

Neduok Dieve, jei Nemuno aušrininkė netyč užstalės pasisėdėjimuose prie šampės sumaišytų Daniją su kokia nors Švedija ar Suomija! Neišvengtume dar vieno europinio skandalo šalia aušrininkų vado antisemitinių pareiškimų. Pthu, pthu, pthu, kad tik neprisišnekėjus…

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2023-11-28

  6 komentarai “Gal nesumaišys Danijos su Švedija?*”

  1. AvatarVincas (IP: 88.118.201.166)

   Čia tas pats, kaip liberalų buvęs lyderis sumaišė verslą su korupciją?

  2. Avatarar (IP: 86.100.66.158)

   Ar autorius neklystantis?

  3. AvatarEqualizer (IP: 178.237.237.46)

   Kažkaip niekur nerašoma apie merą superhero kuris turėjo išspręsti gatvių žiemos metų tvarkymo problemas. Šiandien važiuoti buvo tragedija. Turbūt avarijų skaičius ohoho. Kur Vaitkus?

   • AvatarPajuris (IP: 88.119.39.225)

    pasigauk Grebliauska(ir dabar dar taryboj sedi) ir klausk jo kaip po velniu jis kazkada sudare sutartis su tokiais niekam tikusiais kelininkais.Prie ko cia Vaitkus?

   • AvatarLaume (IP: 188.69.87.194)

    Gimtasis miestas Klaipėda nė vieną savo gyvenimo dieną nėra buvęs toks apleistas.

  4. AvatarJoris (IP: 88.119.92.244)

   Nieko tokio, jei ir sumaišys. Tokiai damai su tokia archaiška šukuosena daug kas atleistina, geografinės (ne)žinios tai tikrai. Kažkada pamenu dabar jau šviesios atminties tuomet Kauno meru buvęs Vytautas Šustauskų, priimdamas norvegų delegaciją ir Kauno orkestrui grojant Norvegijos himną, niekaip atsistebėti negalėjo, kaip muzikantai pažįsta norvegiškas natas, kas sukėlė norvegų nemažesnį nusistebėjimą 😀 O čia tik šalių sumaišymas…

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt