P0

Verslas

Parduoda pastatą Turgaus aikštėje (10)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-11-28


Uostamiesčio savivaldybės valdoma UAB Naujasis turgus bendrovės „Newsec“ organizuojamo aukciono metu parduoda 1968 m. pastatytą 549 kv. m ploto prekybos paskirties pastatą Turgaus a. 18.

„Newsec“ nuotr.

Jam yra priskirtas ir 10,88 a ploto nuomojamas valstybinės žemės sklypas.

Pradinė objekto kaina – 650 tūkst. eurų. Dalyvio mokestis (grąžinamas nelaimėjus) siekia 30 tūkst. eurų.

„Teritorijai yra parengta galimybių studija, kurioje pateikiama „Prekybos, smulkaus verslo paskirties pastato“ plėtra“, – rašoma aukciono puslapyje.


  2023-11-28

  10 komentarai “Parduoda pastatą Turgaus aikštėje”

  1. AvatarEdis (IP: 85.232.128.67)

   Tas tiesa.Nėra ten tų ūkininkų.Keli perpardavinėtojai.Teritorija didžiulė,ir tik dėl kelių staliukų viduje,ir ksžkokios turgaus imitacijos lauke.Tokią teritoriją galima pritaikiti žmonėms laisvalaikiui.Namai spleisti aplink turgų,baisu ir užeiti.Niekam nerūpi,visiems tik prastumti kadenciją.

  2. AvatarTurgaus gerbėja (IP: 78.57.248.76)

   Nojau ,imk laivą ir plauk iš Klaipėdos,jei nejauti sentimentų tam, kas vyksta senamiestyje.Nori stiklainių?Nuvažiuok į didmiesčius ,pasigrožėk ir gal panorėsi grįžti į Klaipėdą.Senasis turgus vis dar lieka klaipėdiečių apsipirkimo,pasižmonėjimo vieta.Jei ne patys ūkininjai,tai jų produkciją atvežantys pardavėjai leidžia pasimėgauti lietuviškais ir žinoma, ne tik,produktais.Apsižvalgyk kaip pagražėjo vienas segmentas,kur ankščiau buvo sukiužęs sodininkų kioskas.Tikėtina ,kad ir vietoj parduodamo pastato atsiras kas nors gražaus..Tad džiaukimės,o ne norėkim viską sumenkinti

   • AvatarBongdarevas (IP: 88.119.131.194)

    Rusiskais vaistais nebent. Griauti ta pastata ir kazka i senamiescio tema atstatyti.

  3. AvatarIeškomas naivuolis (IP: 78.56.147.222)

   Kas gali pirkt, projekta pasidaryti Klaipėdoje, senamiestyje, užtrunka virs 5 metu. Baltijos kino teatro rekonstravimo projekta dare virs 10 metu . Naivus verslininkai perka sklypus, pastatus, o duobes po archeologiniu tyrimu kiurkso po 10 metu. Potenciali auka sumokėti pinigus Uz pastatą, o po to is kulturos paveldo sulauks reikalavimo -atstatyk 1-o auksto pastatą . Ir Uz žeme dar antra tiek sumokės, bes NZT irgi nori savo pasiimti, juk nuoma, ne nuosavybe.

   • AvatarNojus (IP: 78.56.19.8)

    Padarytas tas projektas, įliskite fb į Uostamiesčio projektai profilį ir pamatysite vizualizacijas.

   • AvatarAtsakymas del paveiksliuku (IP: 88.118.35.116)

    Padarytas ne projektas, o vizija pirkėjui apkvailinti ir suvilioti, nes kai reiks gauti suderinimas ir leidima, kazkur pradings koks penkmetis ar dešimtmetis. Paveiksliukas tik paveiksliukas, ar uz jo turinį atsako kas paišytojas?

   • Avatarlinas (IP: 78.56.235.36)

    o kodel savininkai neužpila duobių po archeologinių tyrimų ?

   • AvatarAurius (IP: 90.140.86.96)

    Ar bandei daryti projektą??pezi nesąmones.

  4. AvatarExpertas (IP: 86.100.21.85)

   Čia yra pavyzdys kaip švaistomas savivaldybės bendrovės turtas, o tuo pačiu ir visų miestiečių. Karmanovas su savo viršininkais per kelis metus nieko geresnio nesugalvojo, kaip tik parduoti pastatą. O kiek buvo purslų, kad Naujasis perims Senąjį turgų ir viską sutvarkys. Nieko panašaus. Vizijos nulis, įdėjų nulis, galimybių nulis. Senojo turgais kompleksui prastos žinios. Tik laiko klausimas kada jo neliks

   • AvatarNojus (IP: 78.56.19.8)

    Tai dėl jo nebuvimo tragedijos jokios- atgyvena, ir tiek. Kas į tą turgų eina ir kiek jau ten tų tikrų ūkininkų, savo derlių pardavinėjančių? O tas pastatas- akvariumas jau dešimtmečius reikalauja nugriauti.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt