P0

Kriminalai ir nelaimės

Pareigūnams įkliuvo nelegaliai alkoholį pardavinėję klaipėdiečiai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-11-28


Lapkričio mėn. naktį iš 23 d. į 24 d. Klaipėdos policijos pareigūnai vykdė reidą dėl neteisėtos prekybos alkoholiniais gėrimais.

Tikrinant turimą informaciją, esą taksi automobilio vairuotojas neteisėtai pardavinėja alkoholinius gėrimus, pareigūnai išsikvietė taksi, kurio 54 m. vairuotojas įtariamas šia neteisėta veikla.

Kontrolinį pirkimą atlikusiems pareigūnams jis pardavė du butelius stiprių alkoholinių gėrimų. Apžiūrint asmens transporto priemonę, bagažinėje buvo rastos ir paimtos dar 6 alaus skardinės. 

Taip pat buvo tikrinama informacija, neva per vieną programėlę elektroninėje erdvėje gali būti nelegaliai prekiaujama alkoholiniais gėrimais, o jų įsigyti gali ir nepilnamečiai asmenys. Į pareigūnų žinutę, esą norėtų įsigyti alkoholio, atsiliepęs asmuo sutiko atvežti sutartų gėrimų į nurodytą vietą. Automobiliu „Toyota“ atvykęs 23 m. vyras kontrolinį pirkimą vykdžiusiems pareigūnams pardavė putojančio vyno ir stipraus alkoholio. Apžiūrint vyro automobilį, bagažinėje rasta ir paimta 20 įvairios talpos butelių su įvairiais alkoholiniais gėrimais.

Vyrai į pareigūnų akiratį papuolė pirmą kartą. Už šį nusižengimą jiems gresia bauda nuo 390 iki 1100 eurų.


  2023-11-28

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt