Verslas labiausiai nori skrydžio iš Palangos į Varšuvą (1)

Verslas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2023-11-28

Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų lapkritį atlikta apklausa dėl verslui aktualių skrydžių iš Palangos oro uosto patvirtino, jog regiono pasiekiamumo problema išlieka aktuali.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Jungiamosiomis kryptimis iš Palangos oro uosto per Rygą/Kopenhagą 49 proc. respondentų naudojasi kartą per mėnesį, o 21 proc. respondentų tai aktualu bent kartą per savaitę.

Atlikus apklausą, paaiškėjo, jog rūmų nariai daugiausia verslo partnerių/svečių/turistų sulaukia iš Vokietijos (77 proc.), iš Lenkijos – 44 proc., iš Danijos – 42 proc., iš Nyderlandų – 40 proc.

Po pandemijos pasikeitė ir verslo poreikiai: tarp verslui aktualiausių krypčių/oro uostų respondentai dabar išskiria Varšuvą (Lenkija). Šią kryptį kaip labai svarbią savo verslui nurodė 51 proc. (kaip svarbią – 33 proc.) respondentų. Verslo atstovų nuomone, Varšuva kaip oro uostas HUB‘as būtų optimalus sprendimas Klaipėdos regiono skrydžių geografijai praplėsti.

Rūmų atliktos apklausos rezultatai patvirtina tai, jog kaip ir anksčiau Vakarų Lietuvos verslui trūksta susisiekimo su Vokietija. 42 proc. respondentų kaip labai svarbią (37 proc. – kaip svarbią) savo verslui kryptį nurodė Hamburgą, 40 proc. labai svarbi (33 proc. svarbi) Frankfurto prie Maino kryptis. Ne mažiau aktuali Vakarų Lietuvos verslui yra Amsterdamo (Nyderlandai) kryptis. Kaip labai svarbią savo verslui ją nurodė 44 proc. respondentų.

Apibendrinti apklausos, kurioje dalyvavo skirtingos tiek dydžiu, tiek veiklos pobūdžiu rūmų narių įmonės, rezultatai bus pateikti Klaipėdos miesto savivaldybei, Regiono plėtros tarybai, Susisiekimo ministerijai ir VĮ Lietuvos oro uostai.

Žymos: | | |

Komentarai (1):

Įrašo “Verslas labiausiai nori skrydžio iš Palangos į Varšuvą” komentarų : 1

  1. Aleksas parašė:

    Žemaitijos regionų žmonės labai apgeilastauja kad buvo panaikintas skrydis iš Palangos į Anglijos miestą Liutona.Kiek teko keliauti visada keleivių paklausa į ši oro uostą buvo didžiulė.Prasome sugrąžinti ši maršrutą Palanga -Liutonas Žemaitijos regiono gyventojai sekos Jums.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

ELTA

Apklausa dėl karo: didžiausi pesimistai - Klaipėdos apskrityje

Krizių įveikimo centro ir tyrimų bendrovių HUBEL bei „Norstat“ atlikta reprezentatyvi apklausa skelbia, kad kas ketvirtas Lietuvos gyventojas mano, jog ...
2024-06-24
Skaityti daugiau

ELTA

Išaugo palaikymas „Nemuno aušrai“

Po prezidento rinkimų kampanijos atlikta apklausa rodo išaugusį palaikymą šalies vadovo posto siekusio Remigijaus Žemaitaičio vadovaujamai „Nemuno Aušrai“. Gegužę atlikta ...
2024-06-15
Skaityti daugiau

Verslas

Po ilgos pertraukos Klaipėdoje - gausi šalies diplomatų delegacija

Pirmadienį Klaipėdoje lankosi 74 Lietuvos diplomatų, atsakingų už mūsų šalies ekonominių ryšių 41 užsienio valstybėje plėtrą, delegacija. Klaipėdos prekybos, pramonės ...
2024-06-03
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This