Aš neabejingas, o Tu?

Švietimas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2023-11-30

Gruodžio 4 d., pirmadienį, Lietuvos jūrų muziejaus Delfinų terapijos centras ir Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto Holistinės medicinos ir reabilitacijos katedra jau vienuoliktą kartą organizuoja festivalį „Aš neabejingas, o Tu?“, skirtą Tarptautinei negalios supratimo dienai.

Delfinų terapijos centro vadovė prof. dr. Brigita Kreivinienė sako, kad festivalio tikslas – ne tik sukurti įsimintiną renginį, bet ir pabrėžti svarbią žinią – negalia neturi būti kliūtimi draugystei ir bendrystei.

„Kasmet sulaukiame daug dėmesio iš įvairių švietimo įstaigų ir socialinių partnerių, – sako prof. dr. Brigita Kreivinienė, – kartu siekiame didinti supratimą apie žmones su negalia, palaikyti įvairiapusį bendradarbiavimą šioje svarbioje srityje, bei parodyti kad meilės ir supratimo nėra riboti jokios fizinės ar psichinės negalios”.

Festivalio dalyviai kviečiami ne tik mėgautis kultūrine programa ir pramogomis, bet ir įsitraukti į dialogą, kuris skatina bendrystę, toleranciją ir supratimą.

Festivalis „Aš neabejingas, o Tu?“ yra ne tik renginys, bet ir svarbus žingsnis link bendros visuomenės formavimo, kurioje kiekvienas yra vertinamas ir palaikomas.

Festivalis vyks Klaipėdoje, PC ,,Studlendas“, jo partneriai yra Klaipėdos regos ugdymo centras, Klaipėdos Litorinos mokykla, Šiaulių lopšelis-darželis „Pasaka“, Techninės pagalbos neįgaliesiems centras, renginį globoja Rotary klubas „Aditė“.

Žymos: | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Transportas

Jūrų muziejus prašo peržiūrėti parkingo rinkliavą

Lietuvos jūrų muziejaus direktorė Olga Žalienė raštu kreipėsi į Klaipėdos miesto tarybos narius, merą ir Savivaldybės administracijos direktorių prašydama peržiūrėti ...
2024-06-18
Skaityti daugiau

ELTA

Vėl dovanos delfinų terapiją

Prekybos tinklas „Maxima“ kartu su partneriais „Premia KPC“ ir Lietuvos jūrų muziejumi jau septintą vasarą iš eilės kviečia prisidėti prie ...
2024-06-04
Skaityti daugiau

Fotoreportažai, Miestas

Permainingas oras neišgąsdino aitvarų festivalio dalyvių

Šeštadienį Klaipėdos padangę nuspalvino antrojo festivalio „Vėjų vėjai“ aitvarai. Permainingas oras neišgąsdino tūkstančių klaipėdiečių, kurie paplūdimyje noriai gamino ir kėlė ...
2024-06-02
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This