P0

Švietimas

Aš neabejingas, o Tu?

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-11-30


Gruodžio 4 d., pirmadienį, Lietuvos jūrų muziejaus Delfinų terapijos centras ir Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto Holistinės medicinos ir reabilitacijos katedra jau vienuoliktą kartą organizuoja festivalį „Aš neabejingas, o Tu?“, skirtą Tarptautinei negalios supratimo dienai.

Delfinų terapijos centro vadovė prof. dr. Brigita Kreivinienė sako, kad festivalio tikslas – ne tik sukurti įsimintiną renginį, bet ir pabrėžti svarbią žinią – negalia neturi būti kliūtimi draugystei ir bendrystei.

„Kasmet sulaukiame daug dėmesio iš įvairių švietimo įstaigų ir socialinių partnerių, – sako prof. dr. Brigita Kreivinienė, – kartu siekiame didinti supratimą apie žmones su negalia, palaikyti įvairiapusį bendradarbiavimą šioje svarbioje srityje, bei parodyti kad meilės ir supratimo nėra riboti jokios fizinės ar psichinės negalios”.

Švietimo vidus

Festivalio dalyviai kviečiami ne tik mėgautis kultūrine programa ir pramogomis, bet ir įsitraukti į dialogą, kuris skatina bendrystę, toleranciją ir supratimą.

Festivalis „Aš neabejingas, o Tu?“ yra ne tik renginys, bet ir svarbus žingsnis link bendros visuomenės formavimo, kurioje kiekvienas yra vertinamas ir palaikomas.

Festivalis vyks Klaipėdoje, PC ,,Studlendas“, jo partneriai yra Klaipėdos regos ugdymo centras, Klaipėdos Litorinos mokykla, Šiaulių lopšelis-darželis „Pasaka“, Techninės pagalbos neįgaliesiems centras, renginį globoja Rotary klubas „Aditė“.


  2023-11-30

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt