P0

Kultūra

„Chaosas” Klaipėdoje

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-11-30


Šį sezoną Klaipėdos jaunimo teatras pristato ne tik savo trupės premjeras, bet ir praėjusiais metais baigusių Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakulteto Vaidybos studijų absolventų keturis darbus. Vienas iš jų – Valentino Masalskio režisuotas spektaklis „Chaosas“, kuris po gastrolių Vilniuje ir kituose miestuose gruodžio 5 d. , antradienį, 19 val., sugrįžta į Klaipėdą, Kultūros fabriką.

Suomių dramaturgo Mika Myllyaho 2008 metais parašyta pjesė „Chaosas“ yra apie draugystę, nesusikalbėjimą, egoizmą bei išsekimą.

Vieną lapkričio popietę susitinka trys draugės. Sofija – mokyklos, kurią ruošiamasi uždaryti, pradinių klasių mokytoja. Emi – žurnalistė, siekianti išsaugoti dukters globą. Julija – psichoterapeutė, eilinį kartą įsimylėjusi savo pacientą. Jos nieko nespėja, prabėgom sprendžia problemas ir vėl lekia. Jų gyvenimas – nuolatinis chaosas.

Spektaklyje vaidina praėjusiais metais Klaipėdoje vaidybos studijas baigusios jaunosios aktorės Viktorija Valskytė, Gabija Bargailaitė ir Gintautė Rusteikaitė. Pastarosios jau yra sukūrusios vaidmenų kino filmuose. O G. Bargailaitė atliko pagrindinį vaidmenį Venecijos kino festivalyje pelniusiame pergalę Lauryno Bareišos filme „Piligrimai“.

„Ši pjesė šiuo metu itin aktuali, nes mes visi patiriame daug nerimo. Žmones kamuoja nesuvaldomas minčių srautas, vis puolime nuo vieno darbo prie kito, o pilnavertiški jaučiamės tik tada, kai kažką veikiame. Nes sustojus vėl kyla nerimas“, – sako aktorė G. Rusteikaitė.


  Kultūros straipsnių vidus

  2023-11-30

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt