P0

Fotoreportažai, Kriminalai ir nelaimės

Kūdikio nužudymu įtariamas vyras suimtas maksimaliam terminui

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-11-30


Ketvirtadienį Klaipėdos apylinkės teismas patenkino prokuroro Arūno Saunoriaus siūlymą pratęsti suėmimą per langą uostamiestyje kūdikį išmetusiam vyrui.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Lapkričio 20 dieną Klaipėdos apylinkės teismas vyrui jau buvo skyręs suėmimą dviem savaitėms, tačiau įtariamasis dėl prastos sveikatos būklės posėdyje nedalyvavo. Šįkart į teismo posėdį vyras jau buvo atvežtas policijos konvojaus.

Jam teismas dabar paskyrė maksimalų galimą suėmimą trims mėnesiams nuo gruodžio 4 d. Priimant tokį sprendimą buvo atsižvelgta į tai, kad vyras gali pabėgti ir slėptis bei daryti naujas nusikalstamas veikas. Anksčiau jis jau buvo tris kartus teistas. Trečiasis nuosprendis – dėl sukčiavimo ir elektroninių kortelių panaudojimo – dar neįsiteisėjęs. Jam skirtas 1,6 metų laisvės atėmimas.

Dar būdamas nepilnametis 2014 m. jis buvo nuteistas už žmogžudystę dėl savanaudiškų paskatų vienoje iš Klaipėdoje garsiai nuskambėjusių ir brutalumu pasižymėjusių bylų. Tuomet jis su dar vienu nepilnamečiu dėl dviejų cigarečių žiauriai sumušė benamį, kuris dėl patirtų sužalojimų mirė.

Įtariamasis vaiko nužudymu dabar prisipažino dėl padaryto nusikaltimo, gailisi ir duoda parodymus.

Lapkričio 18 dieną prie vieno iš Klaipėdoje, Laukininkų gatvėje, esančių daugiabučių buvo rastas ant žemės gulintis šiais metais gimęs kūdikis. Pirminiais duomenimis, vaiką pro pirmame aukšte esančio buto langą išmetė kūdikio tėvas. Vyras buvo sulaikytas įvykio vietoje.

Nors medikai bandė išgelbėti kūdikio gyvybę, lapkričio 22-ąją vaikas mirė.

Prokuratūra pranešė, kad kūdikiui mirus, vyras įtariamas dėl nužudymo.


  2023-11-30

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt