Artėjantį KUFA 10-metį pasitiks paroda ir „Napoleonas”

Kultūra
Avatar photoAtvira Klaipėda
2023-12-01

Pirmasis Klaipėdoje ir Vakarų Lietuvoje plačiai atvėręs duris kūrybai, darbui ir kultūrai kūrybinių industrijų inkubatorius Kultūros fabrikas (KUFA) pasitinka dešimtuosius savo veiklos metus.

Tabako fabriko virsmo kelias į Kultūros fabriką – nuo naujos idėjos iki jos realizavimo truko apie dešimt metų iki jo atidarymo dienos 2014 m. lapkričio 14 d.

Portalo archyvo nuotr.

Kultūros fabriko erdvėse per pirmuosius devynerius veiklos metus įvyko apie 9630 kultūros ir verslumo renginių. Per šiuos metus inkubatoriaus studijose ir bendradarbystės erdvėse kūrė ir rezidavo 430 kūrybinių verslų ir jaunų profesionalų.

Klaipėdiečiams ir miesto svečiams Kultūros fabrikas yra mėgstama teatro, šokio pasirodymų, koncertų, kino, parodų, konferencijų ir įvairių festivalių vieta pačioje Klaipėdos miesto širdyje.

Įžengęs į savo dešimtmečio šventinių renginių maratoną, Kultūros fabrikas Klaipėdos miestui kas mėnesį visus metus dovanos nemokamą, atvirą renginį.

Pirmasis dešimtmečio minėjimo renginys – medijų paroda „Kelionė per karo belaisvių lagerį, tabako cechus iki Kultūros fabriko“ Kultūros fabrike bus atidaryta gruodžio 8 d. 18.30 val.

Paroda siekiama ne tik papasakoti senojo pastato istoriją, bet ir pristatyti Kultūros fabriko gyvenimą šiandien. Parodą sudaro du segmentai: senosios buvusio tabako fabriko ir pastato rekonstrukcijų fotografijos bei netradicinė momentinė medijų paroda. Medijų paroda bus eksponuojama parodos atidarymo dieną, o istorinių fotografijų parodą bus galima lankyti darbo dienomis 8.30-18 val. ir renginių metu.

Po parodos atidarymo dalyvių lauks net dvi kino pramogos. Ką tik veiklą pradėjęs Kultūros fabriko rezidentas – virtualios realybės kino erdvė „Hexa Cinema“ visą dieną bilietams į virtualios realybės filmą „Aš Lietuva“ taikys ypatingą šventinę nuolaidą, o nuo 15 val. iki 19 val. kvies susitikti su šio filmo režisieriumi Donatu Ulvydu.

20 val. veiksmas persikels į KUFA kino salę, kurioje parodos lankytojų lauks dovana, ArleKino rodoma premjera – naujausias režisieriaus Ridley Scott filmas „Napoleonas“.

Apie kitus renginius – čia.

Žymos: | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Miestas

Kultūros fabrikas skelbia paieškų kampaniją

Kūrybinių industrijų inkubatorius „Kultūros fabrikas“ (KUFA) dešimtmečio proga skelbia kampaniją „(pa)ieškomas“. Pagrindinė Kultūros fabriko misija nuo pat jo įkūrimo pradžios ...
2024-04-23
Skaityti daugiau

Miestas

„Šokio pavasaryje“ skleidėsi per 300 talentų

Klaipėda tradiciškai pasveikino kovą sukviesdama jaunuosius baleto ir šiuolaikinio šokio atstovus iš visos Lietuvos į konkursą „Šokio pavasaris“. Šokių mokyklos ...
2024-03-07
Skaityti daugiau

Švietimas

Konferencijoje ieškojo būdų, kaip kovoti su narkotikais mokyklose

Penktadienį Kultūros fabrike vyko Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato ir uostamiesčio savivaldybės surengta konferencija „Mokykla, savivalda, policija – ką mes ...
2023-12-01
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This