P0

Švietimas

Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazistai – mokesčių viktorinos nugalėtojai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-12-01


Mokesčių inspekcijos surengtoje viktorinoje „Mokesčiai sugrįžta kiekvienam“ šiemet dalyvavo net 451 komanda iš visos Lietuvos, finale varžėsi penkios geriausios Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio regionų komandos. Nugalėtojo titulas ir pagrindinis prizas atiteko Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazijos komandai „TAX.LT“ (mokytoja Inga Greblikienė).

Klaipėdoje vykusioje regioninėje atrankoje dėl galimybės dalyvauti finaliniame etape, be trijų „Ąžuolyno“ gimnazijos komandų, varžėsi ir dvi komandos iš Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos, taip pat Šilutės profesinio mokymo centro ir Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centro komandos. Viktorinos finale buvo vertinami komandų prisistatymai bei jų atliktos užduotys, tarp jų – ir praktinės. Prizininkams įteiktos dovanos – elektriniai paspirtukai ir šalmai, išmanieji laikrodžiai, nešiojamos garso kolonėlės ir kt.

Kasmetinę mokesčių viktoriną VMI organizuoja nuo 2016 m. Dalyviai sako, kad joje verta dalyvauti dėl žinių apie mokesčius, kurių neabejotinai prireikia kasdieniame gyvenime, jos suteikia daugiau pasitikėjimo bei konkurencinio pranašumo.

Švietimo vidus


  2023-12-01

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt