Laimėjo Finansų ministerijos apdovanojimą

Miestas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2023-12-01

Klaipėdos miesto nevyriausybinė organizacija VšĮ„Liberi“ sulaukė aukščiausio apdovanojimo Finansų ministerijos organizuojamame konkurse „Europos burės 2023“.

Jame 7 kategorijose varžėsi Europos Sąjungos (ES) struktūrinių fondų lėšomis finansuoti geriausi 132 projektai. Kategorijoje „Už inovacijas į bendruomeniškumo kūrimą“ klaipėdiečių projektas „Pagalba socialinę atskirtį patiriantiems vaikams ir jaunuoliams“ laimėjo Europos burių apdovanojimą.

Direktorė Rita Čėsnaitė džiaugdamasi tokiu aukštu, dažnai nematomo darbo įvertinimu, sakė, kad tai įpareigoja ne tik būti vertiems šio apdovanojimo, bet ir tobulėti jaunų žmonių, patiriančių socialinę atskirtį, integracijos į visuomenę procese.

Projektas buvo skirtas delinkventinio elgesio vaikams ir jaunuoliams, kitiems jautrioje socialinėje situacijoje atsidūrusiems jaunuoliams, gyvenantiems Klaipėdos miesto tikslinėje teritorijoje.

Projekto įgyvendinimo laikotarpiu buvo organizuojamos ir vykdomos prevencinės veiklos, sudarant sąlygas vaikų ir jaunų žmonių socializacijai, padedant socialinę atskirtį patiriantiems jaunuoliams integruotis į visuomenės gyvenimą. Projekto įgyvendinimui buvo pasitelkta ir apmokyta 10 savanorių.

Žymos: | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

ELTA

Institucijos apie galimą šešėlį rūkalų rinkoje pakėlus akcizus: drastiškai augti neturėtų

Seimui ketvirtadienį priėmus Gynybos fondo projektą, į kurį įtraukta didesnio akcizo tabakui dedamoji, atsakingos institucijos įžvelgia galimybę augti šešėliui prekybos ...
2024-06-22
Skaityti daugiau

Sportas, Svarbu

Byloje dėl „Neptūnui” skirto pusės milijono – netikėtas posūkis

Po kalbų apie galimą taiką Klaipėdos apygardos prokuratūros inicijuotoje byloje dėl šimtatūkstantinės uostamiesčio savivaldybės paramos krepšinio klubui „Neptūnas” procesas pasisuko ...
2023-11-15
Skaityti daugiau

Miestas, Svarbu

Klaipėdos miesto vėliava – už ypatingą pagalbą per pandemiją

Klaipėdos miesto vėliava už geriausią praėjusių metų darbą Vasario 16-ąją bus įteikta maltiečiams, nes ir taip reikšmingos jų veiklos svarba ...
2021-02-12
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This