P0

Kultūra

„Švyturio“ arenoje – Selo koncertas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-12-01


Šeštadienį, gruodžio 2 d., Klaipėdos „Švyturio“ arenoje pasirodymą surengs grupė „SEL“. Koncertas pajūryje įvyks po gerų 3 metų pertraukos, todėl Egidijus Dragūnas žada išties įsimintiną reginį. Tai, kad „SEL“ šou vis kelia renginių kartelę į naują lygį, įrodė vasaros pabaigoje įvykęs sausakimšas koncertas Kauno Dariaus ir Girėno stadione.

Prokadras.lt ©

„Šiais metais planavome tik vieną pasirodymą ir tuomet gavome galimybę pirmieji surengti koncertą naujame Kauno stadione. Į jį sudėjome visas jėgas, tačiau buvo sumanymų, kurių įgyvendinti nespėjome. Todėl Klaipėdos „Švyturio“ arenoje gruodžio 2 dieną kilnosis stogas – taip trankiai užbaigsime šiuos metus, kad kiti būtų dar įspūdingesni“, – sako E. Dragūnas.

Selo teigimu, tai, jog koncertas vyks ne po atviru dangumi, jau iškart pasako, jog jis bus kiek kitoks nei Kauno stadione.

Klaipėdoje su juo pasirodys jau kojas apšilusi nauja komanda, kuri įrodė savo profesionalumą rengiant didžiausią lietuviškos grupės šou mūsų šalies istorijoje. Gerbėjų lauks populiarumo viršūnes užkariavę hitai ir nauji grupės kūriniai.

Bilietus į šou Klaipėdos „Švyturio“ arenoje platina Bilietai.lt.


  Kultūros straipsnių vidus

  2023-12-01

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt