P0

Fotoreportažai, Regionas

Eglutę įžiebė ir Kretinga

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-12-02


Šeštadienio vakarą Kretingoje, Rotušės aikštėje, sužibo pagrindinė miesto Kalėdų eglė.

Jau antrus metus iš eilės Kretingos žaliaskarė natūrali. Apie 12 metrų aukščio sidabrinę eglę miestui dovanojo kretingiškė Irena Bričkienė. Medis buvo papuoštas iš 15 tūkst. lempučių sudaryta girlianda, LED blykstėmis bei 200 auksinės ir sidabrinės spalvų ritulio formos žaislų.

Pagrindinė Kretingos miesto Kalėdų eglė įžiebta kartu su Kalėdų seneliu, Liepa Mondeikaite ir Kretingos rajono kultūros centro kolektyvais.

Dar dešimtys įvairiausių eglučių sužibo ir Kretingos viešosiose erdvėse, o greta Rotušės aikštės esantis skveras šeštadienio vakarą virto Žėrinčių eglučių skveru, kuriame įkurdinta per 30 rajono gyventojų, įstaigų ir organizacijų papuoštų eglučių.

Kretingiškiai bei miesto svečiai pasivaikščioti Žėrinčių eglučių skveru galės visą šventinį laikotarpį, o šį sekmadienį, 16 val., norintieji dar gali spėti sudalyvauti ir specialioje ekskursijoje „Kalėdų burtai Kretingoje“. Ekskursijos dalyviai susipažins su žymiausiais miesto objektais, sužinos kalėdines tradicijas, vaišinsis kakava ir šventiniais karameliniais saldainiais, kurie, neabejotinai, primins tikrą vaikystės pasaką. Ekskursijos dalyvių registracija vyksta tel. +370 670 93890.


  2023-12-02

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt