P0

Miestas

Klaipėdos eglutei įžiebti – varpelių jūra

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-12-02


Šeštadienį, gruodžio 2-ąją, 17 val., Klaipėda tūkstančiais švieselių įžiebs centrinę miesto eglę, kurios viršūnėje nušvis ir simbolinė gerumo žvaigždė. Kartu su žinomais Lietuvos atlikėjais – Roku Yan, Linu Švirinu, grupe „Baltos varnos“, Roku Kašėta, Jausme, Evelina Šimelione ir Kalėdų Seneliu, Klaipėda pradės gražių ir prasmingų žiemos švenčių laukimą.

Šventinį vakarą vainikuos banguojanti varpelių jūra, kurią sukurti kviečiami maži ir dideli renginio svečiai. Todėl renginio organizatoriai ragina visus, gruodžio 2-ąją ateisiančius į Teatro aikštę, su savimi pasiimti ir asmeninius varpelius.

Kartu su eglute nušvis ir lauktas kalėdinis Teatro aikštės akcentas – apvali ledo čiuožykla, virš kurios – stebuklingas dangus, sudarytas iš 6000 metrų lempučių. Įžiebimo renginys bus verčiamas ir į gestų kalbą.

Tiesiogiai renginį bus galima stebėti paskyroje @Klaipedossventes. Visa kalėdinių renginių programa čia.


  2023-12-02

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt