P0

ELTA

Eligijus Masiulis lieka kalėti Kaune (1)

ELTA
2023-12-04


Pirmadienį pranešta, kur laisvės atėmimo bausmes toliau atliks vadinamojoje „MG Baltic“ byloje už korupcines veikas nuteisti Vytautas Gapšys, Eligijus Masiulis ir Raimundas Kurlianskis.

Lietuvos kalėjimų tarnyba portalui lrt.lt nurodė, kad Kauno kalėjime, Technikos gatvėje 34, esančių V. Gapšio ir E. Masiulio bausmės atlikimo vieta nesikeis, o R. Kurlianskis bus perkeltas į A. Mickevičiaus gatvėje esantį Kauno kalėjimo pastatą.

ELTA primena, kad Apeliacinis teismas praėjusią savaitę pripažino kaltais visus anksčiau „MG Baltic“ politinės korupcijos byloje išteisintus asmenis. Teismas dėl korupcinių nusikaltimų kaltais pripažino buvusį koncerno „MG Baltic“ (dabar – „MG Grupė“) viceprezidentą R. Kurlianskį, buvusį Liberalų sąjūdžio lyderį E. Masiulį, jiems atitinkamai skirta 6 ir pusšeštų metų laisvės atėmimo bausmės.

Darbo partijos atstovui, Seimo nariui V. Gapšiui teismas skyrė 4 su puse metų nelaisvės, o eksparlamantarams Šarūnui Gustainiui ir Gintarui Steponavičiui teismo sprendimu skirtos piniginės baudos.

Teismas taip pat kaltais dėl nusikalstamų veikų pripažino ir anksčiau išteisintus juridinius asmenis byloje – „MG Grupę“, Liberalų sąjūdį ir Darbo partiją. Juridiniams asmenims skirtos piniginės baudos.

Lietuvos Aukščiausiasis Teismas trečiadienį gavo E. Masiulio ir R. Kurlianskio kasacinius skundus.

                                                                                                                 Kopijuoti, platinti, skelbti ELTA turinį be ELTA raštiško sutikimo draudžiama


  2023-12-04

  Vienas komentaras apie “Eligijus Masiulis lieka kalėti Kaune”

  1. AvatarHusky (IP: 90.131.43.196)

   Kada sės Austėja,nusipirkus sklypą už 1eu.?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt