P0

Miestas

Savivaldybėje darbuosis daugiau valstybės tarnautojų (5)

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2023-12-04


Klaipėdos miesto savivaldybėje nuo sausio 1 d. gali būti 7 valstybės tarnautojais daugiau. Valstybės tarnautojų skaičius norima didinti jau antrą kartą šiais metais – stojus naujai miesto vadovybei buvo įvesta Komunikacijos skyriaus vedėjo pareigybė.

„Nustatyti didžiausią leistiną valstybės tarnautojų ir darbuotojų, dirbančių pagal darbo sutartis ir gaunančių darbo užmokestį iš savivaldybės biudžeto, pareigybių skaičių Klaipėdos miesto savivaldybės administracijoje – 473,5“,- tokį sprendimą svarstyti savivaldybės tarybai teikia meras. 

Šių metų gegužės 25 d. Klaipėdos miesto savivaldybės taryba buvo nustačiusi 466,5 didžiausią leistiną darbuotojų skaičių.

Septynių naujų pareigybių steigimas Savivaldybės administracijos Žemėtvarkos skyriuje grindžiamas tuo, kad savivaldybėms valdyti patikėjimo teise perduodama žemė, esanti miestuose ir miesteliuose. 

Keturios iš naujai steigiamų pareigybių bus finansuojamos iš valstybės biudžeto, o trys – iš savivaldybės biudžeto. Trims pareigybėms  finansuoti kitais metais iš savivaldybės biudžeto reikės beveik 100 tūkstančių eurų. Dar 17,5 tūkst. eurų numatoma naujoms darbo vietoms įrengti.


  2023-12-04

  5 komentarai “Savivaldybėje darbuosis daugiau valstybės tarnautojų”

  1. AvatarOho... (IP: 78.56.147.226)

   Na va kasdien po “gerą” žinią. Svarbu kad pasistatyti komunikatorių būrį ir tada plos “katutes”garbintojai. O mero veidas bet kuriame renginyje vis labiau sukaustytas, dideliu šalčiu dvelkia, nieko gera nežada, bus dar sprendimų……

  2. AvatarHusky (IP: 90.131.43.196)

   Bl..t,vos ne 500 snukių savibliadybėje,o mylimas miestas,kaip kaimas po karo,vieni apkasai,kur ne kur nuvalytas sniegas,o apie jo išvežimą net negalvojama!
   Mere,juj užaugote prie santvarkos,kai “Zil’ai” ir ” UAZ”ai”,gatves ir šaligatvius prižiūrėjo praktiškai idealiai,negi su dabartine technika sudėtingiau? Spyrkite į šikną tiems 400 “tarnautojų”,įduokite po kastuvą ir lai,bent senamiestį išlaižo…

  3. AvatarT (IP: 78.61.249.104)

   Dvarponio dvaras pilnėja

  4. AvatarMarijus (IP: 90.131.35.186)

   Žodis “darbuosi” turi būti pakeistas žodžiu junginiu “muš dinderį”… Už 3000€ algą…

  5. AvatarKalipėdietis (IP: 85.232.158.203)

   Dykaduonių gretos didėja…

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt