P0

Regionas

„Lidl“ atidarys pirmąją parduotuvę Gargžduose

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-12-07


Gruodžio 14 dieną „Lidl“ atidarys savo pirmąją parduotuvę Gargžduose, Dariaus ir Girėno g. 2.

„Visada atidarydami naujas parduotuves suprantame, kad ateiname į bendruomenę ilgam, todėl statydami ją ne tik investavome į miestui svarbią infrastruktūrą, tačiau ir surengsime atidarymo šventę miesto bendruomenei“, – pranešime cituojamas „Lidl Lietuva“ komunikacijos vadovas Antanas Bubnelis.

Naujosios parduotuvės prekybos salės plotas siekia maždaug 1400 kv. metrų. Parduotuvėje iš viso veiks 11 kasų: 5 įprastinės bei 6 savitarnos, iš kurių 3 – XXL dydžio. Parkavimo aikštelėje įrengta šešių vietų elektromobilių įkrovimo stotelė.

Atidarymo dieną naujoji parduotuvė duris atvers 8 val., kitomis dienomis pirkėjų ji lauks nuo 7 iki 23 valandos. Parduotuvės komandą sudarys maždaug 30 darbuotojų.

„Lidl Lietuva“ šalia parduotuvės įrengė pėsčiųjų takus, taip pat perėją per Dariaus ir Girėno gatvę. Prekybos tinklas taip pat sutvarkė infrastruktūrinę susisiekimo dalį greta naujosios parduotuvės.

„Lidl Lietuva“ taip pat kartu su partneriais finansuoja visos Dariaus ir Girėno g. plėtros projekto rengimą, o dalis darbų atliekama ir šiuo metu. Bus įrengtos naujos nuovažos Dariaus ir Girėno g., taip pat šioje gatvėje bus padidintas eismo juostų skaičius, įrengtos pėsčiųjų perėjos ir saugumo salelės, įgyvendinti kiti eismo sprendiniai, užtikrinantys tiek pėsčiųjų, tiek transporto priemonių eismo saugumą. Įgyvendinant projektą, Dariaus ir Girėno g. bus pakoreguotas ženklinimas, vienoje gatvės pusėje įrengtas pėsčiųjų ir dviračių takas. Ateityje „Lidl Lietuva“ įrengs ir antrąją perėją Dariaus ir Girėno g. bei atliks gatvės platinimo darbus greta šiuo metu statomo daugiafunkcio sporto centro.

„Lidl“ taip pat greta esančiame sklype įrengė 24 vietų automobilių parkavimo aikštelę, kuri skirta bendruomenės ir aplinkinių gyventojų naudojimui, šiame sklype taip pat pasodinti ir šeši medžiai. Dar dvidešimt penkis medžius prekybos tinklas pasodino ir parduotuvės sklype.

„Statant parduotuvę buvo iškasta nemažai riedulių. Bendraujant su Klaipėdos rajono savivaldybės atstovais, išgirdome puikią jų idėją, kurią ir nusprendėme įgyvendinti – iš dalies riedulių, rastų prie parduotuvės ją statant, suformavome juostą, kuri simbolizuoja ir atkartoja gargždiškiams itin svarbios Minijos upės vingį. Viliamės, jog vietos bendruomenei tai bus malonus ir dėmesio sulauksiantis akcentas“, – kalbėjo „Lidl Lietuva“ komunikacijos vadovas.

Atidarymo dieną, 8 val., prekybos tinklas surengs šventę vietos bendruomenei. Tą rytą pirkėjai bus vaišinami gėrimais ir saldumynais, pirmieji pirkėjai dovanų gaus specialiai atidarymui pagamintus daugkartinius pirkinių maišelius. Žadama, kad atidarymo proga klientų lauks specialūs pasiūlymai tiek maisto, tiek ir ne maisto prekėms. O naujosios parduotuvės pirkėjai, kurie naudojasi mobiliąja lojalumo programėle „Lidl Plus“, galės įsigyti spurgą vos už 1 centą.

Šiuo metu Lietuvoje veikia 71 „Lidl“ parduotuvė 26 šalies miestuose.


  2023-12-07

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt