P0

Švietimas

Klaipėdos autobusų stotyje – mokinių piešinių paroda

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-12-09


Klaipėdos autobusų stotyje šią savaitę buvo pristatyta miesto mokinių darbų paroda „Švęskim Kalėdas kartu“. Tradiciškai parodą klaipėdiečiams ir miesto svečiams inicijavo Klaipėdos dailės mokytojų metodinio būrelio mokytojai.

Parodoje, veikiančioje autobusų stoties laukiamojoje salėje, eksponuojami 66 miesto mokinių darbai.

„Artėjant didžiosioms metų šventėms tradiciškai tęsiame ilgametę, jungiančią Klaipėdos miesto mokyklas ir neformaliojo vaikų švietimo įstaigas, tradiciją – miesto mokinių piešinių parodą. Šiemet parodai darbus pristatė 22 dailės mokytojai. Kartu su auklėtiniais jie kūrė Kalėdų stebuklo kelionę, nuvilnijusią po visus Lietuvos miestus. Ir mokytojai, ir mokiniai tikisi, kad jų kurti piešiniai laukiantiems kelionės suteiks šventinę ir kupiną malonių emocijų nuotaiką“, – sakė Klaipėdos miesto dailės metodinio būrelio pirmininkė Ausma Paulauskienė.

Švietimo vidus

Ji pasidžiaugė ne tik ilgametėmis tradicijomis, tačiau ir gražia draugyste su Klaipėdos autobusų stotimi, mat mokinių piešinių paroda čia organizuojama ne pirmus metus.

„Džiaugiamės galėdami Klaipėdos autobusų stotyje eksponuoti darbus, kuriuose mokiniai studijuoja mažąją architektūrą, vaizduoja šventiškai pasipuošusius miestus ir kelionę po juos. Tai – nenutrūkstamos ir pasitikėjimu pagrįstos abipusės draugystės rezultatas“, – sako ji.

Pasigrožėti miesto mokinių piešinių paroda Klaipėdos gyventojai bei svečiai galės iki sausio 6 d.


  2023-12-09

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt