Okinaviečiai ir vėl grįžo su medaliais

Sportas

Vilniuje vykusiame tarptautiniame Europos karatė kyokushin turnyre Klaipėdos sporto klubo „Okinava“ auklėtiniai iškovojo 2 aukso, 6 sidabro ir 11 bronzos medalių. Iš viso turnyre dalyvavo net 1700 sportininkų iš 10 Europos šalių.

Čempionais tapo Goda Ruokytė ir Kristupas Tirkšliūnas, vicečempionais – Orestas Purys, Henrikas Toleikis, Rusnė Svipaitė, Paulius Zibalis, Arsenij Djakov ir Elvina Barsteigaitė.

Bronzos medalius iškovojo Nojus Grikštas, Markas Krisiūnas, Margiris Kučikas, Gediminas Saveika, Justas Kucinas, Kajus Žvaginis, Emilija Akmenskaitė, Ilia Shalia, Augustas Kazanavičius, Nikas Kvasys ir Rima Lisinskaitė.

Sporto klubo „Okinava“ mokytojos Diana Mačiūtė, Kristina Basova ir Rima Lisinskaitė intensyviai ruošė vaikus šioms rimtoms tarptautinėms varžyboms ir labai džiaugiasi kiekviena mokinių pasiekta pergale. Ji jauniesiems sportininkams suteikė pasitikėjimo savo jėgomis ir įrodė, kad jie yra stiprūs ne tik tarp Lietuvos karatekų, tačiau ir tarp sportininkų iš užsienio.

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Sportas

Jaunieji okinaviečiai džiaugiasi medalių gausa

Sekmadienį Kėdainių arenoje įvyko Lietuvos kyokushin karate vaikų kata čempionatas. Jame technikos demonstravimo įgūdžius rodė daugiau  kaip š 350 karatekų ...
2024-03-25
Skaityti daugiau

Sportas

Okinaviečiai vėl pasipuošė medaliais

Kaune vykusiame daugiau kaip 900 dalyvių sulaukusiame paramos turnyre „Let’s Join the Fight Together” Klaipėdos sporto klubo „Okinava“ auklėtiniai savo ...
2024-03-12
Skaityti daugiau

Sportas

Okinaviečiai iškovojo kelialapius į Europos čempionatą

Lietuvos kyokushin suaugusiųjų ir jaunių čempionatuose septyni Klaipėdos sporto klubo „Okinava” sportininkai kovojo dėl kelialapių į Europos čempionatą, vyksiantį Ispanijoje, ...
2024-02-29
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This