Savivaldybė ieško rangovo „Vilties linijos” paslaugoms teikti

Sveikata
Avatar photoArtūras Šulcas
2023-12-17

Klaipėdos savivaldybė paskelbė viešojo pirkimo konkursą dėl „Vilties linijos“ tarnybos paslaugų (anoniminės emocinės pagalbos) teikimo ateinančius trejus metus.

Ši paslauga Klaipėdoje teikiama jau 35 metus. Ji apima skubią emocinę pagalbą bei informacijos telefonu suteikimą asmenims, išgyvenantiems psichologines krizes. Be to, emocinė pagalba teikiama ir internetu (elektroniniais laiškais).

Šios paslaugos turi būti teikiamos kasdien, nuo 20 valandos vakaro iki 6 val. ryto. Iš ją teikiančių specialistų reikalaujama  būti dėmesingais, geranoriškais, nuoširdžiai bendrauti su į  pagalbos liniją kreipusias asmenims. Specialistai privalo išlaikyti besikreipiančiųjų žmonių  asmeninės informacijos konfidencialumą.

Paslaugos teikėjas turėtų kas mėnesį pateikti savivaldybei informaciją apie suteiktos skubios emocinės pagalbos atvejų skaičių, skambučių bei laiškų pasiskirstymą pagal savižudybės riziką. O kalendorinių metų pabaigoje – apibendrintą informaciją apie šios paslaugos teikimo parametrus.

Šiuo metu uostamiestyje šią paslaugą teikia Klaipėdos psichikos sveikatos centras, kurios vadovas Aleksandras Slatvickis ir buvo vienas iš „Vilties linijos“ įkūrimo iniciatorių. Klaipėdoje ši paslaugas pradėta teikti anksčiau nei kitose Lietuvos savivaldybėse – 1988 metais.

„Kilus sunkumams svarbu nelikti vieniems ir pasidalinti slegiančiais išgyvenimais, todėl su „Vilties linijos“ konsultantais pasikalbėti galima: telefonu 116 123 (skambučiai galimi tik iš lietuviškų abonementų); pokalbiais internetu (chat‘ais) viltieslinija.lt; elektroniniais laiškais adresu 116123@viltieslinija.lt.”, – skelbia Klaipėdos psichikos sveikatos centras.

Žymos: | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Švietimas

„Pajūrio“ progimnazijai jau ieškoma naujo vadovo

Klaipėdos savivaldybė paskelbė „Pajūrio“ progimnazijos vadovo paieškos konkursą. Anksčiau šiai įstaigai vadovavusi direktorė Julija Archišina pasitraukė iš pareigų, nes įtarta, kad ...
2024-06-22
Skaityti daugiau

Spyglys

Savivaldybės taryba dykai duoną valgo…*

„Opozicija yra atostogose”, – tokį nuosprendį Klaipėdos meras Arvydas Vaitkus paskelbė prieš savivaldybės Tarybos posėdį ketvirtadienį, kai paaiškėjo, kad nė ...
2024-06-21
Skaityti daugiau

Kultūra, Svarbu

Bus suteikiamas „Mero kultūros magistro vardas”?

„Ar nesvarstėte tokio varianto, kadangi dabar bus ne kolegialus sprendimas, o galutinis vienasmenis sprendimas, pakeisti pačios nominacijos pavadinimą iš „Klaipėdos ...
2024-06-20
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This