Klaipėdos autobusų stotis nemyli keleivių* (24)

Spyglys
Spyglys
2023-12-19

Ir keleiviai šios stoties nemyli. Nes kokia gi gali būti meilė, jei per patį žmonių keliavimą prieš Kalėdas autobusų stotyje išjungtos visos švieslentės.

Pirmadienį pavakare Spyglys atvyko į šią stotį pasitiki gausaus svečių būrio iš sostinės. Žiū, ogi nėra informacijos, kada koks autobusas atvyks. Apibėgo visą stotį: neveikia nė viena švieslentė – nei apie išvykimą, nei apie atvykimą – jokios žinios.

Bent jau ant popieriaus ką nors parašytų, niurna Spyglys. Arba per garsiakalbį paskelbtų. Bet kur tau…

Tad ir moralizuoja Dygliuotasis: tikra meilė šiais laikais – tik internetu.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.
Žymos: | |

Komentarai (24):

Atsakymai į “Klaipėdos autobusų stotis nemyli keleivių*”: 24

 1. Mindaugas parašė:

  Tai čia turnūt permamentinė problema nes prieš pora mėn ten jau nieko nerodė.. kodėl niekas nera daroma kad jie funkcionuotų

 2. Klaipėdos autobusų parkas parašė:

  Tai Klaipėdos autobuso parko turtas. Atnaujintas ir apleistas. Geriau už Vilniaus, blogiau už Kauno. Klaipėdoje viskas blanku, įjungtas taupymo režimas. Kokio velnio švieslentes degint, jek vis tiek kokios trys aikštelės naudojamos. Bet kabo juodos, su saviveikliniais skelbimais, priklijuotais ant stulpų. Visa kita atiduota pigiai komercijai, aplipinta lažybų punktais, kioskais, kad tik neštų Ramanauskui komercinius pinigus . Žemės sklype, kuris savivaldybės, vyksta komercija, o autobusų stotis atrodo stovinti tik tarp kitko. Bet ne ji nemėgsta keleivių, greičiau Ramanauskas su savo komerciniu būreliu užmiršo, kas turi būti pirmas!

 3. v parašė:

  Normali ta stotis. Tai ne Vilniaus bomžynas. Gana jauki, yra parduotuvės, jauki kavinė su geru maistu, tualetas švarus. Bet – švieslentės, kad ir veikė – nieko ten nesimato. pažiūrėkite kaip gerai informacija pateikta Kauno stotyje – tą jau tikrai galima sutvarkyti.

 4. Svečias parašė:

  Teko būti pernai toje autobusų stotyje.Nevykit dievo į medį,mieli klaipėdiečiai. man ji pasirodė jauki ir miela,tai ne vilniaus baisybė. ir tualetas ten buvo švarus,o ypač maloniai nuteikė būtent ta močiutė, pardavinėjanti bilietėlius į jį.Nieko nėra baisiau kaip tie gremėzdiški turniketai,ypač Vilniuje.

 5. A.V parašė:

  Galėtų pertvara padaryti tame perone nuo šalčio ir vėjo. Vietos yra. Jei nemoka tegu nuvažiuoja į pažangias šalis pasižiūrėti. Šiaip stoties servisas nykus.

 6. Algirdas parašė:

  Prie visos „betvarkės” dar viena- stotis rakinama 21 val ir atrakinama 5 val ryte. Yra išvykstantys autobusai 4 val. ..Didelis ir talpus tambūras (gal ir nereikia visos stoties atrakinti?)galėtų būti atrakintas pasislėpti nuo vėjo, žvarbos . Ir pilnai pritariu, kad stoties peroną-aikšteles pravartu ir nuplauti, nuvalyti, atnaujinti ekranuose informaciją. Tualetas irgi vertas dėmesio. Ne bobutė renkanti pinigus ,o šiuolaikinis pinigų rinkimo turniketas .”Priskirti”(konkursas, kas pasiūlys tvarkingą paslaugą:) tvarkingą taksi firmą aptarnaujančią atvykstančius turistus, keleivius. Ir ar ne laikas Klaipėdoje taksi padaryti kokybiška paslauga. Nauji automobiliai, vairuotojai aprengti uniforma, ant panelės kasos aparatas(kam reikia čekio už kelionę) . Tą matėme 1992 metais Suomijoje Helsinkyje…:).Žodžiu, visi kelkime negerumus ir juos ištaisykime,. Juk Klaipėda turi pagaliau būti civilizuotas europinis miestas, ypač atvykimo ir išvykimo vartai. Pirmyn, Spygly 🙂

 7. Atvykimo aikštelė parašė:

  Ko čia stebėtis – koks miestpalaikis, tokia ir jo stotis ir joks meras, nesvarbu, ar buvęs, ar esamas, ar būsimas nieko nepadarys, nes beviltiška!

 8. Kestutis parašė:

  Spiglys galetu pasidometi apie taksistu rezervuotas vietas prie siuntu, kokiu pagrindu ten du draugeliai issipirke tas vietas ir visus nx siuntineja!

 9. Ne lyberalas parašė:

  Cia reikia Vaitkui uzsukti, nes tai liberalo dudoriaus etos palikimo liekana. Vaitkus tijrai ras musu autobusu stoti ir be komiteto posedzio sprendimo!

  • Čingačgukas parašė:

   Juostelių karpyti nebus progos, tad Vaitkus čia neužsuks – reikia užsakomiesiems straipsniams brežneviškai pozuoti?

 10. Anonimas parašė:

  Autobusų stotis Klaipėdoje labai nyki

 11. Kukis parašė:

  Ten yra keletas kavos pardavimo aparatu, bet nei vieno su vandeniu, kt gėrimais ar užkandžiais… Kodėl? IKI dirba ne visą laiką…Ką galvoja stoties vadovai at miesto vadovybė? Nieko, jiems tai mažmožis.

 12. T parašė:

  Jos neveikia jau tris metus,apsileidimas ir tiek. Baigia ta stotis sunykti,per stogus perone varva vanduo,tuoletai baisūs, gryžam į sovietinius laikus.

 13. Švieslentės parašė:

  neveikia jau metus ar daugiau.Nebespėja autobusų parko vadovai visko apžioti, ir gatves valo ir tarpininkauja tarp valytojų, o tiesioginėms pareigoms atlikti nebėra laiko

 14. Marijus parašė:

  O kas atsakingas, kas pinigus renka?.

 15. Joris parašė:

  Tai kad jau vasarą jos neveikė- gražiai kompu atspausdintas tvarkaraštis, į įmautę įvilktas ir ant stulpo su lipnia juostele priklijuotas. Pagalvojau, žavi ta mūsų Klaipėda. Į kokius Gargždus, Jurbarką ar Palangą palėkit, tokių stebuklų ten jau nebeaptiksit. Nekalbu jau apie švarą, prieblandą pačioje stotyje. Apsileidę esam.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Spyglys

Pastatė Ligitą į vietą*

Trečiadienį Seimo sveikatos apsaugos komitete svarstant Klaipėdos universiteto ligoninės medikų skundą dėl nevienodų atlyginimų, klaipėdietė Seimo narė Ligita Girskienė labai ...
2024-07-17
Skaityti daugiau

Spyglys

Pagaliau meras turi „Volvo“ su „Blond“ sėdynėmis!*

Traukitės iš kelio: Klaipėdos savivaldybės mero Arvydo Vaitkaus sieloje šventė – į garažą įriedėjo ilgai lauktas reprezentacinis automobilis „Volvo“ su „Blond“ ...
2024-07-17
Skaityti daugiau

Spyglys

Sporto bazių valdymo centras dirbs kazino principais*

Naujai paskirta Klaipėdos sporto bazių valdymo centro direktorė Inga Česnakienė, kaip praneša mero sekretoriatas, sako „sieksianti užtikrinti sklandų ir efektyvų ...
2024-07-16
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This