Nei tvarkos, nei teisingumo, bet dvasia – gyva*

Spyglys

Spyglys
2023-12-23

Komentarų: 3

Tik byrantis tinkas nuo pastato Tiltų gatvėje, Klaipėdoje, ir prasti atsiminimai apie apsitapšnojusį prezidentą Paksą bei jo nuodėmingą šutvę. Ir laiko nukąstos raidės ant memorialinės lentos bei nusitrynę prisiminimai apie kriminalinę praeitį.

Tiesa, toji šutvė reinkarnavosi į Remigijaus Žemaitaičio vedamą partiją „Laisvė ir teisingumas“. Ir ruošiasi dar kartą reinkarnuotis į „Aušrą prie Nemuno”.

Tad galėtų šios aušros kuopelė, Klaipėdos miesto taryboje turinti didelę valdžią, kartais čia ateiti, uždegti žvakutę, kokią giesmę sugiedoti ar pasimelsti. Arba meras, žadantis senamiestį išblizginti. Bet kur tau…

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.

3 Comments

 1. RINKIMAI 2024

  Kas skaitys Vincą Mykolaitį Putiną,
  Kai V. Putin šneka rusiškai.
  Ar sugrįš į gimtinę Vincas Trumpa,
  Kai D. Trump jau nekalba lietuviškai…

  Reply
 2. Guminis

  Ale gerai, kad vaizdelis toks apšepęs, pati ta reklama tokiai chebrai rinkimams artėjant.

  P.S. Kad ir koks tikęs ar netikęs p. Paksas buvo, bet Europarlamente sėdėjo ir berods tebėra ten, ar jau nebe? Keisti tie Lietuvos rinkėjai, jeigu koks politikas sužaidžia kreivai, tai tik šmakšt jam indulgenciją – kelialapį į Europarlamentą, su dešimttūkstantine alga, galinga pensija ir dar dirbti ten nekažką reikia. Pasaka, ne gyvenimas.

  Reply
 3. Magyla

  Žiūriu, Spyglys – jau partinis „agrastas”. Gal ir anksčiau toks buvo, bet kai šįkart taip atsivėrė, tai net neįdomu tapo.

  Reply

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

ELTA

Likus mažiau nei mėnesiui iki prezidento rinkimų – pokyčiai reitingų lentelėje

Iki šalies vadovo rinkimų likus mažiau nei mėnesiui, reitingų lentelėje – pokyčiai, vertinant kandidatų į prezidentus lyderius. Kaip rodo naujausia ...
2024-04-15
Skaityti daugiau

Politika

Turtingiausias tarp kandidatų į prezidentus - Ignas Vėgėlė, neturtingiausias - Dainius Žalimas

Penktadienį, balandžio 12 d., likus 30 dienų iki Respublikos prezidento rinkimų, Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) visuomenei paskelbė oficialiai registruotų kandidatais ...
2024-04-12
Skaityti daugiau

Svarbu, Transportas

Vardan atvažiuojančių iš Melnragės savivaldybė nori griauti namą

Klaipėdos meras siūlo nurašyti ir nugriauti savivaldybei nuosavybės teise priklausantį nereikalingą bei netinkamą naudoti nekilnojamąjį turtą – administracinį pastatą, esantį ...
2024-04-10
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This