Paryžiaus komunos gatvės remontas vėluos mažiausiai metus

Miestas

Paryžiaus komunos gatvės kapitalinio remonto projektavimas, prasidėjęs dar 2022 metų pavasarį, stringa, tad tolsta ir numatyta remonto darbų pradžia. Projektavimo darbai jau kartą buvo pabrangę, kartą buvo sustabdyti, o jų užbaigimo terminas – atidėtas.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Sutartį dėl 1,2 km ilgio 1970 metais nutiestos Paryžiaus komunos gatvės kapitalinio remonto projektavimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugos Klaipėdos savivaldybė su UAB „Kelprojektas” pasirašė 2022 m. kovo 29 d. Gatvę atnaujinti tada buvo numatyta iki 2025-05-04 – iki to laiko „Kelprojektas” įsipareigojo baigęs projektavimo darbus prižiūrėti kapitalinio remonto darbų eigą.

Tačiau šių metų sausio 13 dieną šalys pasirašė papildomą susitarimą, pagal kurį sutarties vertė nuo pradinės 39,4 tūkst. eurų padidėjo iki 41,4 tūkst. Susitarta atlikti papildomus projektavimo darbus, susijusius su lietaus surinkimo tinklų projektavimu.

Praėjus beveik trims mėnesiams buvo pasirašyta dar vienas papildomas susitarimas stabdyti sutarties vykdymą „iki projekto dokumentų derinimo proceso pabaigos”. 

Paryžiaus Komunos gatvės kapitalinio remonto techninis darbo projektas, įskaitant tyrinėjimus, statybą leidžiančio dokumento gavimą, ir visas susijusias paslaugas, turėjo būti parengtas ne vėliau kaip per 12 mėnesių nuo sutarties įsigaliojimo dienos. Tai yra, iki šių metų kovo 29 dienos. Tačiau jis dar nėra baigtas, o gruodžio pradžioje pasirašytas dar vienas papildomas susitarimas, kuriuo sutarties šalys sutarė jos galiojimą pratęsti dar dviejų mėnesių laikotarpiui.

Numatoma, kad Paryžiaus komunos gatvė ir po kapitalinio remonto liks C kategorijos, dviejų eismo juostų gatve. Tačiau šaligatviai pasikeis iš esmės, greta bus nutiesti ir dviračių takai.

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Transportas

Planuoja keisti mokesčius už automobilių parkavimą

Nors vidutiniškai 7 proc. didinant viešojo transporto paslaugų kainas pernai metų pabaigoje buvo kalbama, kad proporcingai bus didinama ir vietinė ...
2024-04-22
Skaityti daugiau

Miestas

Klaipėdos savivaldybė perka paslaugas ir iš neviešinamų asmenų

Nors Klaipėdos meras anksčiau piktinosi, kad saugomas kultūros projektus vertinusių ekspertų anonimiškumas ir dėl to bei noro sutaupyti jų paslaugų ...
2024-04-21
Skaityti daugiau

Transportas

Baigta Baltijos pr. žiedinės sankryžos rekonstrukcija

Klaipėdos savivaldybė praneša, jog baigti Baltijos pr., Šilutės pl. ir Vilniaus pl. žiedinės sankryžos rekonstrukcijos darbai. Šiuo metu rengiama techninė ...
2024-04-19
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This