Klaipėdos valdžia lyžtelėjo kruvinus Putino batus

Nuomonės

Ir ausis suglaudusi stebi, ar Ponas ir Rusijos smogikai, grobiantys ir žudantys vaikus bei suaugusius Ukrainoje, pastebės šį jos nuolankumo bei ištikimybės gestą. Ne paslaptis, kad kai kurie Klaipėdos politikai turėjo, o gal ir tebeturi verslo sąsajų su Rusija, Baltarusija, tad pademonstruoti, jog nėra solidarūs su Ukrainos kova už savo žmonių gyvybes ir laisvę, jiems tikriausiai yra būtinybė.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Tad nė vienas Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos narys nepasipriešino mero Arvydo Vaitkaus siūlymui atimti iš uostamiestyje prieglobstį radusių ukrainiečių visas viešojo transporto lengvatas, kurios buvo teikiamos šiais metais. Tikėtina, kad apie šį į grynai politinį sprendimą netrukus trimituos visa Kremliaus propagandos mašina.

Šių lengvatų ukrainiečiams Klaipėda atsisakė pirmoji ir vienintelė iš visų didžiųjų Lietuvos miestų. Prieš pat Kalėdas. Ir per išpažintį dėl to neatgailaus, nes tiki, jog pasielgė krikščioniškai. Nes tiki krauju dvokiančiais Rusijos rubliais. 

Net Kaunas, kurio mero šeimos įmonės tebedirba Rusijoje, 2024 metais taikys 99 proc. lengvatą ukrainiečių pabėgėliams įsigyjant terminuotą elektroninį bilietą važiuoti autobusais ir troleibusais 365 kalendorines dienas. 

O Klaipėdos politikai pabėgėliams ciniškai atkišo špygą. Ir užkulisiuose bando teisintis esą ukrainiečiai važinėja brangiomis mašinomis… Gal keli ar keliolika ir važinėjasi, bet kiti 6000 šiemet ta lengvata aktyviai naudojosi. Nes uždirba pas mus mažiau nei mes. O mūsų turčiams viešasis transportas yra atgrasus. Kaip ir mūsų merui bei kitiems vietos politikams.

Štai Panevėžys 2024 m. karo pabėgėliams taikys šias lengvatas važiuoti miesto vietinio reguliaraus susisiekimo autobusų maršrutais: 100 proc. – įsigijus 30 dienų vardinį elektroninį bilietą, galiojantį kalendorinėmis dienomis, per pirmą gyvenimo Lietuvoje mėnesį; 50 proc. – įsigijus 30 dienų vardinį elektroninį bilietą, galiojantį kalendorinėmis dienomis, gyvenantiems Lietuvoje ilgiau nei vieną mėnesį. Moksleiviams, gyvenantiems Lietuvoje ilgiau nei vieną mėnesį, taikomos lengvatos analogiškos Panevėžio mokiniams.

O Klaipėdos visų partijų ir krutėjimų politikai, jau seniai iš savo profilių socialiniuose ištrynė ukrainietišką atributiką. Betrūksta, kad viešai pripažintų: mes mylime Putiną, mums patinka laižyti jo batus, mes norime jo dovanų. Klaipėdoje nuo sausio 1d. karo pabėgiams bus teikiama, regis, tik ta pagalba, kurią finansuoja valstybė, miesto savivaldybė prie to menkai prisidės.

Karo zoną palikusiems ir Vilnių pasirinkusiems ukrainiečiams sostinė paskelbė, kad ir toliau suteiks galimybę viešuoju miesto transportu naudotis nemokamai. Kontrolieriams ukrainiečiai turės pateikti tik savo asmens dokumentą – jokių bilietų ar kitų dokumentų jiems nereikės. Ukrainoje legaliai gyvenusiems, tačiau šalį dėl karo palikusiems ir į Vilnių atvykusiems užsieniečiams, sostinės viešasis transportas taip pat bus nemokamas.

Atgrasaus sprendimo atimti lengvatą iš pabėgėlių nuo karo projekto Klaipėdos valdžia neaptarė nei su ukrainiečių bendruomene, nei su kitais miestiečiais. Bet gal aptarė su partneriais už valstybinės sienos?

Nei savivaldybės, nei jos samdoma žiniasklaida apie šios lengvatos panaikinimą nepranešė. Tad tikėtina, kad po Naujųjų metų apie pokyčius nežinantys karo pabėgėliai bus vadinami „zuikiais” ir gaudomi bei baudžiami piniginėmis baudomis.

107 Comments

 1. Apgailetini.

  Geda Klaipedos 5 kolonai savivaldybeje.

  Reply
  • Kad?

   Kas ta 5 kolona? Tie, kurie tokių lengvatų neturi, bet mokesčius moka ir nieko iž juos negauna?

 2. ss

  Kokie jie Ukrainiečiai, kalba rusiškai masto rusiškai, gudručiai pasinaudojo proga pabėgti ir gyventi ant svetimo sprando.Tikri Ukrainiečiai liko gyventi, dirbti, kovoti už savo šalį

  Reply
 3. To ir tikėjausi iš šio mero

  Kaip gali nemokamai vežti karo pabėgelius, kai tiek leidžia mokėti už mokyklos pabrangimą…Gėda.

  Reply
 4. Nežiniukas

  Šulcui siūlau paklausti ministrės Monikos Navickienės ir Šimonytės kas panaikino dotacijas savivaldybėms, kad būtų galima kompensuoti būsto nuomą ir kt.lengvatas. Nuo 2024-ųjų ukrainiečiai Lietuvoje galės naudotis tik tomis lengvatomus, kuriomis naudojasi lietuvaičiai.

  Reply
 5. uzteks gal jau

  PANAIKINTI IR MNEMOKAMĄ PARKAVIMĄ . Šeimos ne po vieną auto, o net po 3 turi. Prabanga tviska kai kurie auto. Jaauni vyrai net nesirušia namų ginti atgal į Ukrainą.
  Baruose kalba tik rusiškai, pėdas mėtom nors akcentas aiškus

  Reply
 6. Aušra

  Valio! Pagaliau nors kas parodė drąsų sprendimą. Kuo mes ,mokantys mokesčius,prastesni už pabėgėlius?!
  Užtenka visokiausių lengvatų. Du metai,kiek galima. Ačiū ir Valio!

  Reply
  • Vytautas

   Teisingai,2 metai praejo laikas pradeti dirbt.lietuvos pensininkai gyvena blogiau už tariamus ,,karo” pabėgelius.

 7. Klaipėdietis

  Sveikintina. Kiek vietinių diskriminacija gali tęstis, dveji metai yra daugiau nei užtektinai ekonominei integracijai

  Reply
  • Marija

   Protingas sprendimas. Gerbiu orius klaipediecius

 8. Jooo...

  Padėtis Ukrainos fronte – itin sunki, korupcijos lygis šalyje didėja. Teigia pirmosiomis 2024 metų dienomis į Kyjivą vyksiantis politologas Alvydas Medalinskas.
  Bundestago narys iš Krikščionių demokratų sąjungos (CDU) Roderichas Kiesewetteris pokalbyje su žurnalistais atskleidė, kad Donbaso litis yra pagrindinis veiksnys, verčiantis Vakarų politikus teikti finansinę ir karinę pagalbą Ukrainos kariuomenei. Taip jis „palaidojo“ politikus, kalbančius apie karą už demokratiją ir ukrainiečių teisę rinktis, kaip nori gyventi.
  Naujasis mobilizacijos ir karinės tarnybos įstatymas lėmė, kad Ukrainos miškuose pasirodė „partizanų anarchistai“, nenorintys eiti į frontą, savo „YouTube“ kanale sakė buvęs Ukrainos prezidento Leonido Kučmos patarėjas Olegas Soskinas. .

  Reply
 9. Marius

  Čia tie patys titovai tik lietuviškom pavardėmis. Na Klaipėda visada okupanto sperma persunkta buvo.

  Reply
  • Fui..

   Dirbantys žmonės privalo mokėti už paslaugas ir jokio skirtumo ” kokios jie spermos ” . Kiek galima diskriminuoti Lietuvos piliečius , patryyyjotai mėšlini ? Patryyyjotais save vadinantys atvirai nekenčia Lietuvos piliečių ir Lietuvos . Mano tik tokia jau nuomonė .

  • Romas

   kodel tau nedingt is tos Klaipedos tu is kokio kaimo esi? Neitiketinai daug menkystu panasiu i tave ant lietuvos zemeles yra

  • Mindaugas

   Į Klaipėdą visokių šiukšlių privežė iš sovietų sąjungos po karo, tai jei kas – tuoj tie ruZZofilai skiauteres šiaušia – Lietuvai sovietai Klaipėdą grąžino. Jei ką – gali ruZZija atgal atsiimti.

  • Ivan

   Ir tu mano sunus…:)

 10. Vytautas

  Manau ateis kiti rinkimai mes tuos Ale ukrainiečius kacapus ir bulbasus siusime atgal ,ce lanzbergio kvailumas prie to privede,dar pamenu nauseda uz rankiniu ejo link bulbasu sienos nu zodziu nelabai sveiku zmoniu tai buvo akcija ,bet ar jie supranta kad jie padarys Vilniu kremu 2.jie arba kvaili arba dirba kažkam ce mano kaip LT piliecio nuomone,juk jie ikur savo rusu partijas ir eis i seima o ten su Lenku ir rusu susivienyti ir tada bus cirkas uz kury mes turesime padėti savo gyvybes,išrinkome tokia neadekvace vyriausybe ir dar kuri eina pries valstybes sauguma,kas gins saly mes,o kur bus sitie visprociai ,ar gali vadovauti politikas kuris nesupranta savo pareigas?,prisileidome bulbasu kacapu ir ukrainiečius,o jie visi pries mus nusistate,musu VSD is viso nera kodel leidze baltarusams laisvai judėti be vizu kas ce per cirkas gal mes bulbasu priemiestis,kur matyta daug yra klausimu visam seimui kodel vienas Kasciunas kalba o kur kiti ,o gal kažkas ne taip su situ seimu ka?.ce visa kritika išsakyta tai yra mano kaip piliecio nuomone kure as turiu teise išsakyti jai matau kad mes surusinami kodel ,kieno tai plano dalis.

  Reply
 11. Ma

  Visą šitą Šulco ir Koncervatnykų lyberastų puolimo veiklą savo nuomone vadinčiau „paskutinė korupcijos agonija”. Paverkit, paverkit- gal suprasit kokie nevykę esat!

  Reply
  • rasa

   Koks koktus straipnio pavadinimas… Klaipėdiečiai tarė savo žodį per pavasario rinkimus ir kol kas savo sprendimu nenusivylė. Ir mesti tokius kaltinimus, siejant tai su „pataikavimu Putinui-_ tik Šulco amoralumo lygis. Nedielio ūgio ir nerealizuotų ambicijų vyriokas visoms iki tol buvusioms miesto pats „laižė ne tik batus”… Brovėsi į seimą- nepavyko. Jo geluonis, tulžis karaliauja tegul ir toliau. Tik nemanau, kad tokie pavadinimai puošia „atviro Klaipėda” portalo misiją…

  • Tiesa

   Rasa, pritariu Jums. Šlykštus dergimas ir tiek. Šulcui toli iki objektyvios tiesos. Vien jo tulžis liejasi Atviroje Klaipėdoje. Tik ukrainietės su savo nepasitenkinimu ir Šulcu.

  • Anonimas

   Faunai … ,”tovar isciams( vyckai,ma,rasai,tiesai,kl.m.tarybai …), jau, galit steigti bolseviku „partija” ,rytu „saules atvezimui” … !?
   P.S … … !

 12. Stasys

  Palikit moterims ir vaikams. Kiek yra bedievių, jie galvoja, kad Ivanas atėjęs jų pasigailės. Ne ponai, pasižiūrėkite kaip jie rusakalbius valo Charkove ir kt. miestuose. Vatnykais jus vadinti per gerai, jūs visi, kurie balsavote prieš, esate nužmogėję, kai tuo tarpu visa Lietuva, miestai palieka tą lengvatą.

  Reply
  • juk

   visa Lietuva žino, kad Klaipėda yra penktosios kolonos ir vatnykų priebėga… gėda… ateis pas mus ruskis, kur bėgsim, kur pagalbos ieškosim, kas mus užjaus… na, nebent valdžia spės kudašių išnešt… gali meras pozuot kur tik nori ir prie ko nori, bet geriau slėptuvėmis žmonėms pasirūpintų bent iš neturėjimo ką veikt

 13. Danai nenori kitokių?

  O štai danai nusprendė , kad iki 2025 ukrainiečiai turi dingti iš šalies, nes, kaip sako valdžia, jie kitokios kultūros. O gal danų ministrai irgi vatnikai?

  Reply
  • Nustebes

   O kiek Danijoj arabų?Tai ten ta pati kultūra?Reikalas tame ,kad jie nenori žmonių iš buvusios sovietų sąjungos.

 14. Laimonas

  Sprendimas tikrai atrodo nepasvertas. Viešuoju transportu važinėja labiausiai socialiai pažeidžiami žmonės: vaikai, moterys, pagyvenę žmonės. Tie ukrainiečiai, ant kurių dalis miestiečių pyksta (nekariaujantys vyrai, išsipūsčiosios damos ir pan.) vieš. transportu nevažinėja, jie turi automobilius.
  Nebent tuos sutaupytus pinigus dėl lengvatos panaikinimo miesto valdžia skirtų dronams ar kitai karo amunicijai Ukrainai įsigyti.

  Reply
  • Suvažiavo ne ukrainiečiai

   Nesvaikit, gyvena sočiai iš pašalpų, dirba nelegaliai. Nekariauja, neremia kraujuojančios savo šalies. Kiek jaunų moterų privažiavo!. Juk trūksta Ukrainoje slaugytojų, socialainių darbuotojų, karinės pramonės darbuotojų agalbininkių našlaičiams, reikia pagalbos baisiausiai sužalotiems kovotojams…

 15. Anonimas

  Paskaičius komentarų folklorą, matyti kokia fauna tarp mūsų gyvena. Atimk iš kito kąsnį ir atiduok jį man, atsidėkodamas už numestą trupinį aš paskui tave seksiu nors ir į peklą. Tikras mailius smegenų plovimui, nesantaikai ir homofobijai skleisti.Su tokiais leninas revoliuciją padarė, putkinas rusų sielas nupirko ir karą sukėlė, pigiomis rusiškomis dujomis pampantis orbanas pagalius kaišo ES.

  Reply
  • Anonimui

   Valdžia nusiperka komentatorius. Ko iš jų tikėtis ? Tik liaupsių kaip nuoširdžiai valdžia dirba klaipėdiečių naudai ir gina jų interesus..

  • Ma

   Koncervatnykais niekas nebetiki! Jūsų propoganda nebent senelis ožys iš senatvinio marazmo tik tiki. Po šios kadencijos pasimatė koncervatnykų nevykeliškumo lygis.

 16. Rimantas

  Kiek žmonių tiek nuomonių. Karas baisus. Daug dirba ukrainiečiai ir valytojais, pardavėjais, statybininkais su specialybe. Baigsis karas 2025 ir išvažiuojant į tėvynę. Gal nevisi žino, kad Putinas sprendė gal užpulti Pabaltiją. Nespėtų išlakstyti, vėl Sibiras?

  Reply
 17. Elizabeta

  Faktas tas, kad ne tik savivaldybės tarnautojai ir tarybos nariai retai,mažai važinėja miesto autobusais. Ir daugelis kitų tik su savo auto… Todėl jie mažai žino ir mato kokia ten ‘publika”- pagyvenę žmonės, moksleiviai, jaunimas… Ir pabėgėliai … Beje, reiktų baigti meluoti įvardijant juos „ukrainiečiai” Tai yra DAUGUMA rusų tautybės Ukrainos piliečiai… Autobuse dažnai jų moterys su vaikai ir vežimėliais ir ne po vieną. Būna kad taip garsiai kalba, kad nebesigirdi lietuvių k. Kodėl nesimoko mūsų kalbos? Lengvatų ,manau ,jie turi per daug. Jau pažinau jų nemažai, kažkodėl,iš kur? jie turi pinigų? Net kirpykloms, grožio salonams… Aišku, ne visi… Reikia atrinkti- gal kai kuriems rusams iš Ukrainos t.y. pabėgeliams reikia kompensacijas duoti, bet neskriausti MŪSŲ. Šulcą už tokį rašinį reiktų perduoti Tarnyboms,kad įvertintų ar jis neskleidžia info, kuri „kvepia” mero ir tarybos narių šmeižtu? . Mero A.V ir tarybos narių sprendimas yra logiškas..Šulcui siūlau atlikti žurn. tyrimą- kiek Klaipėdoje esančių pabėgėlių Ukr. jau išmoko lietuvių k., kiek iš jų kalba tik rusiškai ir nemoka ukrainiečių kalbos ir pn?

  Reply
 18. Vika

  Galejo lengvata palikti moterims ir vaikams, o vyrai privalo grizti i tevyne jos ginti, nes jau truksta kariu, kodel vieni kariauja, zusta, o kiti bastosi po Europa ir atostogauja…

  Reply
  • ROM aldas

   Tikra tiesa. Iš Ukrainos pabėgusiems vyrams kelio atgal nebėra jiems tie kurie liejo kraują niekada neatleis.

 19. Hello, vata Taryboje

  Prorusiška miesto vata atėjo į Kl. miesto tarybą su Žiem@itaičio kompanija, vienas kitas narys tebeturi versliuką. Jie visi myli ruzzia su putinu ir nekenčia Ukrainos. Čia tik pirmas signalas. Gerai matosi iš komentarų:(

  Reply
  • Andžela

   Helo sušvinke konservai!
   Šaunuoliai klaipėdiškiai, reikia galvot ir apie savo tautą, o ukrainiečiai tegul dirba ir turės bilėtukui nusipirkti, kaip ir visi miesto gyventojai ir svečiai .

 20. MArijus

  Šaunuolis meras! Jis atstovauja Klaipėdos interesus! Dabar pasikeis Klaipėda ir taps sėkmingas miestas. O visi šitie paistalai, tai Koncervatnykų agonija…

  Reply
 21. Viltė

  Klausimas – Ar šitai grupelei būtina sėdėti savivaldybėje iki kadencijos pabaigos? Daro jau ne pirmą nesamonę miestiečių vardu. Gal pats laikas pasidomėti apie priešlaikinius naujus rinkimus kol nepadarė dar didesnių nesamonių?

  Reply
  • MArijus

   Jie nuostabūs ir būtent jie atstovauja miesto interesus! Šaunuolis Vaitkus! Gėda Koncervatoriams prisižadėjo uždrausti verslinę žūklę ir neuždraudė! MELAGIAI!

 22. Atvira Klaipėda pasidarė visiškai nebeobjektyvi

  Tegul straipsnio autorius Artūras Šulcas deda savo straipsnius į nuomonių skiltį „Mums rašo“… o ne rašo kaip portalo redaktorius. Tada bus aišku.

  Reply
 23. Z pati gražiausia raide

  Klaipedos valdžia ateme lengvatas o prie ko če Rusija ? Tokio debiliško rusafobo mastymo ir tu klaune kokiam tu krašte gyveni aneksuotoi Prusu žemei tu okupante daune tu genetine atlieka nacistu

  Reply
  • Nebas

   vatute – na gal tiesiog patylėkite

 24. Štolcas

  Šulcai, nu tikrai šlykštu laižyti Putino batus ir dar bl kruvinus. Nors žinok laižyti kraujuojančią ukrainietišką išangę dar šlykščiau

  Reply
  • Nebas

   koks jūs vargšas, kaip jums negera negera ant Lietuvos; dar ta kovo-11; sausio 13, narystė EU ir jau nekalbu NATO; ir visiškai negerai vatai pokario partizanai.
   tai ko čia smilksti / kankiniesi? gal bilietą į vieną pusę – kad išsiaiškintum pagaliau konkrečiai kieno Krymas?

  • Štolcui

   Bandėte?

  • Dar vienas

   O kieno Jeruzalė? Nuo kada autobuso lengvatos pagal tautybę dalinamos?

 25. Alfonsas

  Kad ukrainiečiams pabėgėliams nebus lengvatos naudotis viešuoju transportu tai nėra gerai. Juk darbais,o ne žodžiais mes turime remti Ukrainą. Ukrainiečiai kariai aukoja savo gyvybes kovodami su maskoliais,o mūsų valdžia nori demostruoti lygybę. Gaila,bet ši lygybė šiuo metu ne vietoje.

  Reply
  • Alfonsui

   Savo pinigais ramstyk, kovotojau, gerai? Ir taip pusantro milijardo iš Lietuvos biudžeto į tą juodą skylę sukišo. Kiek dar reikia? Apie kutus pinigus net nežinom. Laikas ir ukrainiečiams gyventi pagsl išgales.

 26. Kitas

  Pasižiūrėjus į ukrainietiškas damutes su išpūstom lūpom ir sėdmenim , tikrai per mažai miestiečiai duoda. Reikėtų dar sporto ir fitneso klubus apmokėti. Na ir…..pedikiūro bei manikiūro nemokamas paslaugas čia sėdintiems ukrainėčių vyrams parūpinti.
  O Šulcas jei nori būti rūpestinga auklyte, gal pas Austėją darbo tegul psiprašo.

  Reply
  • Anonimas

   Gerbiu tokią nuonomę!

 27. Gal

  Dar pradėkite jiems maistą,kurą dykai dalint?Pusdurniai jūs,kas dien dešimtys tralų krainon veža auto.Tai kur ten tas karas vyksta,arba kam tas auto veža jei ten tik remtini vargšai likę ir karas,ar labai geras paramas jie ten gauna,kad tiek auto superka ten?Kodėl Lt pensininkai,neįgalieji negauna nempkamo transporto,o tiem suskiam dykai turi būti?

  Reply
  • Anonimas

   Varyti lauk tuos eferistus kol mūsų dar neišnaikino,ką čia veikia jauni sveiki vyrai , biznį daro,tegu eina ir kariauja pas saves, kodėl mes juos turime išlaikyti eferistus.

  • Anonimas

   Šaunuolis meras

 28. Romas

  Uzsiciaupk Sulce suknistas poete..liurbi,taves isvis valdzioje turejo nebuti.. tokie kaip tu tik patogus visokiem ekonominiam rykliam diletante tu.. varyk is savivaldybes

  Reply
  • Senis

   Matyt tas Šulcas turėjo gerą priėjimą prie tų pinigų ukrainiečiams o čia šas ir pridarė tai dabar tipo ukrainiečiai liko labai nuskriausti .

  • Romas

   Ne Šulc atviko is kaimo senais laikais mokyti i koncervatorija klubininkyste berods ,kaip atsimenu ji stovinti imbicilo veidu vakarejancejo Klaipedos dangu ir veblenanciom lupom kuriancio kazkokias pigias eiles,asmeniskai tai maciau,kaimo zioplys i savivaldybe pateko per atkurimo buma i savivaldybe,buvo paskirtas mero padejeju kad mers kongas galetu savo machinacijas varyt juk Sulc diletantas be konservatorijos nieko nebaiges koki jis supratima apie ekonomika galejo turet..taip šlapukas toks

 29. Dalia

  Nežinau kaip Klaipėdoje elgiasi ukrainiečiai, bet Kaune teko dvi savaites bendrauti su jaunomis ukrainietėmis, tai atvirai pasakysiu įspūdį paliko slogų, du metus čia gyvena ir lietuviškai net pasisveikinti nemoka, aš turėjau vertėjauti, nes galėjau su jomis ligoninėje, o jauni gydytojai nekalba, nei ukrainiečiai, nei rusų, paklausus kodėl nesimokina mūsų kalbos pareiškė, kad mes esam šūdų tauta ir patys turėtume mokyti savo vaikus rusų kalbos , Zelenskis parsidavėlis kuris sukėlė karą, mūsų pagalba nulinė, vienu žodžiu čia viskas turėtų jiems būti už dyką, neiškentus gražiai paklausiau, kodėl čia atvykote , atsakymas pribloškė, namus išnuomavome, taigi kiek teko girdėti iš kitų tai nevienetinis atvejis, tiesiog pas mus daug tokių atvyko, gaila, bet ir mūsų jaunos šeimos norėtų tokių lengvatų

  Reply
  • Gėda

   Pritariu. Jie elgiasi įžūliai. Ne tokie jie Vargšai,kaip norima įteikti. Jeigu turi alkoholiui nusipirkti,cigaretėms ( rūko ištisai ),tai nėra ko jų ir šelpti. Įžūlūs,negerbia nieko, egoizmas virš ribos. Baisu. Savo namuose nebegali būti,nes dusina tabako dūmais ištisai 24 val. Teisingai pasielgė meras ir taryba.

  • Vytautas

   Tikrą tiesą, mūsų įmonėje daug jaunų vyrų dirba, pasakoja, kad dauguma atvažiuoja čia ne iš karo zonos, iš karo zonos žmonės neturi pinigų išvažiuoti.

 30. Sifonas

  Šulcas labai nori parodyti savo užuojauta Ukrainos pabėgėliams ir kiek galima juos paremti. Aš taip pat. Skirtumas tik toks, kad tai darau už savo pinigus, o jis mokesčių mokėtojų pinigais. Gera būti geru už svetimą sąskaita.

  Reply
 31. Taip

  Ne veltui Klaipėda vatnikų sostinė

  Reply
  • O tu

   Dalbajobas,ukrų ir šulco subinlaiža

 32. Kl

  Šaunuolis meras. Laikas rūpintissavo žmonėmis.

  Reply
  • Antanas

   Teisingai,100 procentų, nėra pinigų užbaigti pradėtus darbus ,patys jau gyvenam kaip po karo

  • Aukoju tik Ukrainoje likusiems

   Meras girdi miestiečius. o jie ne akli, ne kvaili. Mato, kokiomis auto važinėja rusakalbiai” a- lia ukrainiečiai”. ..Kaip mieste klesti nelegalios slaviško stiliaus” grožio” paslaugos. Kaip prabangiai, niekur nedirbdamob čia linkmai leidžia laiką jaunos Ukrainos moterys. Pasidomėkite, ar bent viena ukrainietė , apsigyvenusi Rusnėje, kur nors dirba? Dirba, tik naktimis, kaip žuvį gaudyti suvažiuoja Lietuvos vyrai žvejai… Tikri Ukrainos žmonės- nelaimėliai, sužaloti, alkani yra SAVO TĖVYMĖJE, o ne ant mūsų sprando…

 33. Pensininkas

  Pabėgėliai jau užsidirba patys ir pajėgūs save išsilaikyti. Geriau pasirūpinti Lietuvos žmonėmis, kuriems nereikėtų tiesti rankų, kad gautų labdarinės sriubos lėkštę.

  Reply
  • Pritariu miesto Tarybai

   Būtent. Ir nepuldinėkite Mero.

 34. hasts

  Nenustebino prorusiška k…. lė meras Vaitkus

  Reply
  • Aušra

   Pritariu!

  • Gal

   Bandyk gydytis nuopuša

 35. Miestietė

  Žinoma ,kai susiduri su puikiais automobiliais riedančiais,kilometrinius nagus užsiauginusiomis ir įžūliai besitrankančiais ,kad man reikia pxz gauti med.paslaugą čia ir dabar kyla pyktis ir prišprieša.Bet kiek tokių ne pabėgėliais o dezertyrais vadinamų yra? Dauguma pabėgę nuo karo moterys ir vaikai.Turi , ką spėjo pasiimti ir ką uūsidirba čia..Jie tiesiog kabinasi į gyvenimą ir jiems reikia padėti.Kiek mes turim Klaipėdėlėje tų ,kurie čia gimę,lietuviškai nekalba arba kalba pro sukąstus dantis,viską gauna ir ant Lietuvos šika?Ir mes veblenam su jais rusiškai ,paklūstame jų taisykkęmėms ir nieko.
  O šaukiantys gėda,kiek padėjote ukrainiečiams čia ar ten,aukodami pinigus,maistą ar normalius daiktus ,o gal suteikėt nemokamai ar su mažais nuompiningiais būstą?
  Tokie galim šaukti gėda ir tikrai ne už vieną Ttarybos sprendimą tiek ukrainiečių, tiek miestiečių atžvilgiu .Ir tikrai galim įtarti kad Mero sprendimus valdo tie kam buvimas Taryboje tėra savo reikaliukų pasitvarkymas ,o ne rūpestis tais kurie sunkiai suduria galą su galu ,nors nuoširdžiai pluša yra Lietuvos piliečiai ar bėdos išvyti iš savo šalies ,,bet lojalūs mūsų šaliai žmonės.
  Būtų l.pravartu kad balsavimas už tokius svarbius sprendimus būtų viešinamas miestiečiams. ,pvz.Dambrauskas už,Tuma-už,Taraškevičius-?Grubliauskas-?Tada ir žinotume KAS YRA KAS.

  Reply
  • Juze

   Tai pagal jus tie, kurie “važinėja naujomis mašinomis” vakarais bėga pasinaudoti autobusų lengvata? Tikrai Klaipėda tapo vatos miestu.

 36. Antanas

  Nesąmonių rašinėlis su rėkiančia antrašte, ko norėti, juk čia Šulc

  Reply
  • Audronė

   Žinai šulceli, pasakyk ką tu gero padarei Klaipėdai ir jo žmonėms? Kaip tau negėda dergtis? Ir dar prieš šventes. Ukrainiečiai jau apie du metus gyvena pas mus. Sėkmingai užsidirba ir pragyvena. Jiems buvo suteikta visapusiška pagalba ne tik miesto, bet ir žmonių. Ar tu jų paklausei ar nori jie būti išlaikomi kaip ubagai. Gal jie nori gyventi oriai kaip visi Lietuvos žmonės

 37. to puikumėlis

  nei kkt puslapy naujienose nei FB nėra informacijos kad nebus taikoma lengvata. Tikrai bus tokių kurie nežinos

  Reply
  • Aš

   Šaunuolis meras! Šauni taryba! Valio Klaipėda!Aš.

 38. Viva

  apskritai žiūrint tai viešasis smarkiai per brangus Klaipėdoj. Jei nturi jokių lengvatų tai 30-50 eur už viešąjį tikrai nemaža suma. Atstumai edideli iškur tiek gaunasi jei automobilu tiek kuro neišvažinėji.

  Reply
  • Saulius

   Šaunuolis meras ir visa taryba,.gal tikrai pradėsim Lietuvai ir lietuviams dirbti.Prieš kalėdas teko pakeliaut po europa,.tai aerouostuose ukrainos turistų kaip čigonų taborais,iš vienos šalies į kitą migruoja,.sėdėkit ir dirbkit,bet ne,renka duokle po visa europą,…teisi Klaipėda,jokių lengvatų!!!

 39. No

  Ne veltui vaitkaus rinkiminiame reklaminiame klipe už nugaros plazdėjo ruskinė vėliava. Jei kam nebuvo aišku ką tai reiškia, dabar pasidarė aišku – vaitkus vatnykas

  Reply
 40. Klaypiedčianie-mudaky

  ,, Gėda, gėda, gėda…! „Kokios norėjot valdžios, tokią ir gavot. Džiaukitės!

  Reply
  • Varyk į Kauną

   Man šita valdžia gera. Aš už ją balsavau. Kam netinka, eikite balsuoti, o ne viduriuoti po to. Kai konservatoriai su liberalais su savo schemomis ir savais rangovais pinigus plauna, labai džiaugiatės.

 41. Klaipėfietė

  Šaunuoliai klaipėdiečiai!

  Reply
  • Anonimas

   Tikri vatnikai

 42. Donata

  Šaunuoliai klaipėdiečiai!

  Reply
  • Anonimas

   Klaipėda vainiku sostinė

 43. Čingačgukas

  Fuuu… Kiek suprantu dabartinei miestelio valdžiai reikia atidirbti gautus rublius?

  Reply
 44. Vilija

  Me vaitkus -meras, o dambrauskas. Jis tiek atkato gavo iš lukašenkos, dabar turi atidirbti O vainikais linkiu padvėsti nuo ruskių bombų.

  Reply
 45. Klaipėdietis

  Gėda, gėda, gėda. Smukmeniška, neįžvalgi valdžia. Užsiduokim sau klausimą, ko siekiama tokiais veiksmais? Vėl taupyti ar parodyti ukrainiečiams jų vietą?

  Reply
  • Pagal sugebėjimus, pone!

   Komunizmas turi baigtis. Ukrauniečisms taip pat. Kiek dirbi- tiek turi. Kaip visi vietiniai.

 46. Liūc

  Šaunuoliai Klaipėdiečiai ?

  Reply
  • T

   Tikri vatnikai valdžioje!

  • Šaunu

   Šaunus Meras. Gan remti veltėdžius. Tegul atgal grįžta į tą savo ukrainą.

 47. Aleks

  ŠULLCAI ! Ar nejauti , kaip pats laižai Landsbergiui vieną vietą ? Gėda už tave ! Rūpinkis Lietuviais larsidavėli …

  Reply
  • .

   Vėl tas Lanzbergis… Nors nebuvo niekur minimas tas Lanzbergis… Tesiog pripažinkim tiesą… Vatnykai iki šiol nemėgsta Lanzbergio ir kaltina jį dėl visko, nes pastarasis stipriai prisidėjo prie sovietų sąjungos žlūgimo o pusryčiams išgėrus degtinės ir prisimyžus į kelnes gryžta sovietinės nostalgijos prisiminimai.

  • T

   Vatnike,neužsilaižyk tik pats besiputodamas.

  • Šulčas laižo

   Buvusio KGB stukačiau, lan bergu sub nė

 48. Kiras

  Gerai padare.Reikia savo pilieciais rupintis.Nieko gero is tu ukraineciu nebus.Viska nori veltui.Dirbti nenori.Vienas, kitas dar gali normaliai gyvent ir dirbt,o dauguma „haliavsikai”.

  Reply
  • .

   Sprendžiant iš Jūsų rašliavos matosi jog ir iš tamstos nieko gero nesigavo… O kodėl per amžius dirbanti Lietuvos klasė turi rūpintis lietuvos veltėdžiais, man kaip dirbandžiam geriau jog mokesčiais padedam žmonėm kuriuos užpuolė agresorius, ir teko palikti namus, o ne tais kurie gyvena lietuvoje nuo gimimo ir niekaip nenori dirbti kaip normalūs žmonės.

  • Aldona

   Lygiai taip pat kaip ir vietiniai. Dirbti nenori,bet pinigų tik duok

  • Anonimas

   ?

 49. Gėda!

  GĖDA !!!

  Reply
  • Garbe

   I veidrodi paziurek, va ten pamatysi tikraja GEDA.

  • Ignas

   Apgailetinas naujienų portalas

 50. GĖDA MERUI, GĖDA TARYBAI!

  Už TOKĮ Klaipėdos m. savivaldybės tarybos sprendimą gėda!

  Reply
  • Izvalga

   Visai ne gėda, Klaipėdoj visiems teisės vienodos, pagal kategorijas aišku, senjorams, žmonėms su negalia, moksleiviams, studentams, ukrainiečiai taip pat rankas ir kojas turi, taigi gali dirbti ir gauti užmokestį už kurį ir susimokėti už viską, kaip susimoka ir mes vietiniai.

 51. T

  Apgailėtini!

  Reply
  • Anonimas

   Liuks

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Sportas, Svarbu

Konfliktų draskomo „Viesulo” vadovo darbą meras vertina gerai

„Kiekvienas vadovas turi dar ir savo vadovą, išskyrus aukščiausiąjį miesto vadovą, nes jam vadovo nebėra”, – taip Klaipėdos miesto tarybos Kultūros, ...
2024-04-11
Skaityti daugiau

Fotoreportažai, Verslas

Klaipėdos pramoninkams vadovaus Rimantas Juška 

Klaipėdos pramonininkų asociacija (KPA) ketvirtadienį vykusiame visuotiniame susirinkime išsirinko savo naują vadovybę. Martyno Vainoriaus nuotr. Dvi kadencijas – ketverius metus ...
2024-04-11
Skaityti daugiau

Miestas

Baigė remontuoti Taikos prospekto šaligatvį

Klaipėdos savivaldybė skelbia, jog baigti šaligatvio nuo Sausio 15-osios g. iki Tiltų g. remonto darbai. Darbų metu įrengtas 2,5 m ...
2024-04-11
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This