Trims pajūrio kultūriniams objektams – ES parama

Kultūra

Kultūros ministerija praneša, kad vienuolikai šalies kultūros objektų aktualizuoti ir įveiklinti bus skirta beveik 4,5 mln. eurų Europos Sąjungos (ES) lėšų. Iš jų trys yra pajūryje.

A. Jankevičiaus individuali įmonė gaus 745 489,98 Eur Klaipėdos dujų fabriko pirmosios saugyklos atnaujinimui ir Klaipėdos krašto pramonės istorijos bei technikos ir technologijų minties muziejaus įkurdinimui.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Lietuvos jūrų muziejui skirta 204 238,96 Eur I ekspozicinės salės aktualizavimui ir įveiklinimui.

O Kretingos muziejus gaus 474 036,38 Eur Kretingos dvaro sodybos grafų Tiškevičių rūmų Žiemos sodo–oranžerijos modernizavimo darbams, kad ji būtų pritaikyta asmenims su negalia.

Bendra šių vienuolikos projektų vertė sudaro per 7 mln. eurų, tad projektų vykdytojai kitų finansinių šaltinių lėšomis prisidės daugiau kaip 2,5 mln. eurų suma.

Projektai atrinkti įvertinus pateiktus jų įgyvendinimo planus pagal Kultūros ministerijos 2021–2030 metų Kultūros ir kūrybingumo plėtros programos pažangos priemonę.

1 Comment

  1. Anonimas

    Su artejanciais chebra .su naujais „lemais” !? Su naujais „slovikais” „skirstytojai”!? Su Naujais ,-„tut vsio zakonno” ???
    P.S Lenkija uz Europos Sajungos EURUS pasiklojo-nusitiese NAUJAS (NE „rekonstravo”),o NAUJAS AUTOSTRADAS !!!<NAUJUS tiltus,Naujus parkingus,gelezinkelius-stotis, … !!!
    P.S O musuose." veikejai-isisavinimo budu"-KASA "grunta" Eurus … (ES milijardai Euru ….)!!!???

    Reply

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

ELTA

Siūloma pratęsti draudimą retransliuoti rusiškus ir baltarusiškus TV kanalus

Vyriausybė pritaria siūlymui pratęsti draudimą retransliuoti Rusijos ir Baltarusijos kanalų programas. Šiuo metu numatyta, kad pastarasis ribojimas galioja iki 2024 ...
2024-04-10
Skaityti daugiau

Miestas

Vėl ieškos ES pinigų didžiajam pilies bokštui įveiklinti

Klaipėdos savivaldybė jau antrą kartą teikia paraišką Europos  Sąjungos (ES) struktūrinių fondų finansinei paramai gauti. Šįkart – projektui „Klaipėdos pilies ...
2024-04-09
Skaityti daugiau

Miestas

Atidarys parodą, skirtą narytės NATO 20-mečiui

Balandžio 5-ąją, penktadienį, 16 val., šalia laivo-muziejaus M52 ,,Sūduvis“ Lietuvos jūrų muziejus atidarys lauko parodą ,,NATO jūroje saugo“, skirtą Lietuvos ...
2024-04-04
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This