Trims pajūrio kultūriniams objektams – ES parama (1)

Kultūra
Avatar photoAtvira Klaipėda
2023-12-31

Kultūros ministerija praneša, kad vienuolikai šalies kultūros objektų aktualizuoti ir įveiklinti bus skirta beveik 4,5 mln. eurų Europos Sąjungos (ES) lėšų. Iš jų trys yra pajūryje.

A. Jankevičiaus individuali įmonė gaus 745 489,98 Eur Klaipėdos dujų fabriko pirmosios saugyklos atnaujinimui ir Klaipėdos krašto pramonės istorijos bei technikos ir technologijų minties muziejaus įkurdinimui.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Lietuvos jūrų muziejui skirta 204 238,96 Eur I ekspozicinės salės aktualizavimui ir įveiklinimui.

O Kretingos muziejus gaus 474 036,38 Eur Kretingos dvaro sodybos grafų Tiškevičių rūmų Žiemos sodo–oranžerijos modernizavimo darbams, kad ji būtų pritaikyta asmenims su negalia.

Bendra šių vienuolikos projektų vertė sudaro per 7 mln. eurų, tad projektų vykdytojai kitų finansinių šaltinių lėšomis prisidės daugiau kaip 2,5 mln. eurų suma.

Projektai atrinkti įvertinus pateiktus jų įgyvendinimo planus pagal Kultūros ministerijos 2021–2030 metų Kultūros ir kūrybingumo plėtros programos pažangos priemonę.

Žymos: | | | | |

Komentarai (1):

Įrašo “Trims pajūrio kultūriniams objektams – ES parama” komentarų : 1

  1. Anonimas parašė:

    Su artejanciais chebra .su naujais „lemais” !? Su naujais „slovikais” „skirstytojai”!? Su Naujais ,-„tut vsio zakonno” ???
    P.S Lenkija uz Europos Sajungos EURUS pasiklojo-nusitiese NAUJAS (NE „rekonstravo”),o NAUJAS AUTOSTRADAS !!!<NAUJUS tiltus,Naujus parkingus,gelezinkelius-stotis, … !!!
    P.S O musuose." veikejai-isisavinimo budu"-KASA "grunta" Eurus … (ES milijardai Euru ….)!!!???

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Fotoreportažai, Kultūra, Svarbu

Senų automobilių muziejuje – ir Malaizijos šeicho, ir su „Titaniku“ susijusi mašina 

Birželio 1-ąją viename iš vadinamųjų buvusio dujų fabriko gazholderių duris atvers verslininko Augustino Jankevičiaus įkurtas automobilių muziejus. Naujam gyvenimui unikalų ...
2024-05-16
Skaityti daugiau

Kultūra

Kviečia Europos muziejų naktis: programa

Gegužės 18-ąją, šeštadienį, Klaipėdos kultūrinės įstaigos ir muziejai kviečia švęsti Europos muziejų naktį. Šiai progai Klaipėdos muziejai ir kultūrinės įstaigos ...
2024-05-14
Skaityti daugiau

Miestas

Ruoniukams suteiks žemaitiškus vardus

Jau šį šeštadienį, gegužės 18-ąją, minint Tarptautinę muziejų dieną, Lietuvos jūrų muziejaus Baltijos jūros gyvūnų reabilitacijos centre 12 val. rengiamos ...
2024-05-14
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This