Dėl vagystės sulaikyti du nepilnamečiai ir vienas mažametis

Kriminalai ir nelaimės
Avatar photoAtvira Klaipėda
2024-01-05

Per praėjusią parą Klaipėdoje užfiksuotos net trys vagystės. Sulaikyti trys įtariamieji nepilnamečiai, du iš jų atsidūrė areštinėje.

Ketvirtadienį apie 11 val. Šilutės pl. pastebėta, kad yra sulaužyta automobilio „VW Cady“ galinių durų spynelė ir iš vidaus pavogtas motociklo „Jawa“ variklis, ratai bei kitos detalės. Patirtą žalą nukentėjusysis įvertino apie 1000 eurų.

Dar viena vagystė apie 14.42 val. įvykdyta Liepų g. esančiame sporto klube. Jo lankytojas pastebėjo, kad iš spintelės dingo vyriška striukė, kurioje buvo mobiliojo ryšio telefonas „Iphone 14 PRO MAX“, piniginė su apie 150 eurų, mokėjimo kortelėmis ir dokumentais bei automobilio „Toyota RAW 4“ raktelis. Padaryta 2250 eurų žala.

Tuo metu jau po vidurnakčio, apie 0.30 val., Tiltų g. pastebėta, kad, išdaužus bendrovės patalpų durų stiklą ir patekus į vidų, iš kasos aparato pavogti apie 825 eurai.

Nustatyti 16-os, 14-os ir 11-os metų įtariamieji. Šešiolikmetis ir keturiolikmetis uždaryti į areštinę. Dalis pinigų surasta.

Dėl visų trijų įvykių policija pradėjo tyrimus dėl vagysčių.

Žymos: |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Regionas

Avarijose nukentėjo keturi asmenys, du iš jų - nepilnamečiai

Pirmadienį Klaipėdoje ir regione eismo įvykiuose sužaloti keturi asmenys, tarp jų du – nepilnamečiai. Apie 8.06 val. Klaipėdoje, Šiaurės pr. ...
2024-06-04
Skaityti daugiau

Kriminalai ir nelaimės

Narkotikus nepilnamečiams platino Palangoje

Klaipėdos kriminalistai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl narkotinių (psichotropinių) medžiagų platinimo nepilnamečiams Palangoje. Ikiteisminis tyrimas pradėtas dar 2023 m. gegužės mėn. ...
2024-04-26
Skaityti daugiau

Kriminalai ir nelaimės

Du nepilnamečiai dėl kanapių platinimo ir laikymo susitiks teisme

Teismui perduota uostamiesčio teisėsaugos pareigūnų tirta baudžiamoji byla, kurioje du nepilnamečiai kaltinami neteisėtai disponavę narkotinėmis medžiagomis. Į teisiamųjų suolą sės ...
2024-02-01
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This