Riebiausios buvo Klaipėdos vandentiekininkų Kalėdos* (4)

Spyglys
Spyglys
2024-01-05

AB „Klaipėdos vanduo” prieš Kalėdas nušluostė nosį AB „Klaipėdos energija”, kuri tradiciškai laikoma turtingiausia savivaldybės įmone. Mat vandentiekininkams ir valdininkams apdovanoti buvo nupirkta dovanų kortelių už 71,2 tūkst. eurų. Ir taip parėmė visus Lietuvos akropolius: būtent tas korteles ten galima realizuoti.

Ir tai yra daugiau nei dvigubai nei dovanoms išleido Klaipėdos energetikai – menkus 27,5 tūkstančio eurų.

Energetikus aplenkė net UAB „Klaipėdos paslaugos”, nusipirkusi dovanų kuponų už 35 tūkstančius eurų. Ką bekalbėti apie skurdžių Klaipėdos universitetą, kuris įsigijo dovanų kortelių tik už 65 tūkstančius eurų.

O tokie skrudžai, kaip AB „Klaipėdos nafta”, savo žmonėms nupirko „Geros dovanos” kuponų tik už 6,5 tūkst., Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija – už 8,5 tūkst. eurų. Gėda džiunglėms!

AB „Klaipėdos vanduo” dirba apie 350 žmonių, tad kiekvienam darbuotojui teko dovanų už daugiau nei 200 eurų! Pagarba. 

Gaila tik, kad ne visiems vienodai buvo atseikėta:  dovanų kortelių vertė – nuo 70 iki 200 eurų. Tad jų užteko ir deputatams, ir svarbiausiems valdininkams apdalyti.

Spyglio moralas: nepavydėkit, pavidoooolei! Eikite dirbti santechnikais – jų labai trūksta.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.

 

Žymos: | | | | |

Komentarai (4):

Atsakymai į “Riebiausios buvo Klaipėdos vandentiekininkų Kalėdos*”: 4

 1. Marijus parašė:

  Taigis dirbo našiai… Vis ruso nrpamiršdami pakeksnot, kad nuotekų surinkimo grotelės užneštos, kad kolektoriai per mažo diametro. Ir visai nesvarbu juk, kad per tuos 30+ „nepriklausomos” Lietuvos metų jau viską n kartų „tobulino”…
  O nuo „tinkamai” atliktų darbų, žinia, visad lieka… Tai ko nepasimalonint?

 2. Dov. parašė:

  Džiunglių kapitalizmo grimasos?

 3. Vartotojas parašė:

  Kur tau nebus riebiausios kai žmonės savo lėšomis pastato pilnai tinklus ir dar įveikia aibę biurokratinių klūčių ir už dyką perduoda naudotis tokiai įmonei. Iš savivaldybės klierkų praktiškai pagalba nulinė, greičiausiai abipusiai susitarimai juos tai sieja. Kas skelbiama apie tinklų plėtrą ir pagalba visuomenei tai tik dūmas, bet realybė kita. Taip Lietuvoje vydoma centralizuotų tinklų plėtra.

 4. Babūnė parašė:

  Na ir kas. Sumokės mokesčių mokėtojai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Spyglys

Mįslingas „Klaipėdos vandens” pasiruošimas rudeniui*

Savivaldybės vandentiekio ir kanalizacijos specai už 60 eurų nusipirko paslaugas, kurių net spygliuota šių eilučių autoriaus galvelė negali perprasti: „HR ...
2024-07-13
Skaityti daugiau

Spyglys

Sutapimas: Ingai ir vėl pasisekė*

Pikti liežuviai plaka, kad aktyvi parkavimo politikos pokyčių iniciatorė verslininkė Inga Česnakienė savivaldybės Sporto bazių valdymo centro direktore išrinkta ne ...
2024-06-27
Skaityti daugiau

Aplinkosauga, Svarbu

Dumpiuose - dideli dumblo pūdymo ir deginimo užmojai

Uostamiesčio savivaldybės valdoma AB „Klaipėdos  vanduo” rengiasi dumblo apdorojimo įrenginių plėtrai Dumpiuose, o vėliau – ir statyti džiovinto dumblo deginimo ...
2024-06-03
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This