Žibininkų kaime – 10 m aukščio Jėzaus statula

Regionas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2024-01-08

Kretingos rajone, Žibininkų kaime, šalia HBH komplekso esančiame skulptūrų parke iškilo 10 metrų aukščio Jėzaus statula.

„Skulptūrų parkas atidarytas daugiau nei 15 metų, tačiau tokios didelio meninio objekto dar neturėjome. Jo aukštis –  net 10 metrų. Rankas ištiesęs Jėzus primena, kad ir mes turime į gyvenimą eiti atviru glėbiu. Privalome pastebėti tuos, kuriems šiuo metu sunkiau, pasidalinti su jais, padėti, įkvėpti vilties, kad rytojus bus gražesnis“, – pranešime cituojama idėjos iniciatorė, „HBH Palanga“ vadovė Rada Matulevičienė.

Pasak jos, ši skulptūra gimė kaip atsakas į paskutiniu metu vykstančius karinius konfliktus, ginkluotus išpuolius taikiose viešose vietose, negailestingas stichijas. Kūrinys esą įprasmina taikos ir meilės prašymą.

Tai yra 4 kartus sumažinta Kristaus Atpirkėjo statulos, stovinčios ant Korkovado kalno Rio de Žaneire (Brazilija), replika. Žibininkų kaimo skulptūra papuošta gintarine širdimi.

Per skulptūrų parką, statulos link, ves šviesomis išpuoštas kelias. O pats monumentas naktimis bus apšviesta galingais prožektoriais ir jį 0 nemokamai bus galima aplankyti ištisus metus.

Ant specialiai tam paruoštos skulptūros konstrukcijos dalies lankytojai galės užrašyti savo taikos linkėjimus pasauliui ar parašyti svarbią žinutę sau patiems.

Žymos: | | | | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Regionas

Susidūrus keturioms transporto priemonėms, nukentėjo trys žmonės

Antradienio pavakare Kretingos rajone į eismo įvykį pateko keturios transporto priemonės, sužeisti trys žmonės atsidūrė ligoninėje. Reidas TV facebook nuotr. ...
2024-07-10
Skaityti daugiau

ELTA

Žemaitijos gimnazijos nesutinka su numatoma pertvarka

Nuo rugsėjo įsigaliojant reikalavimui turėti bent 21 mokinį III gimnazijos klasėje, Švietimo, mokslo ir sporto ministeriją (ŠMSM) pasiekė peticija, kuria ...
2024-07-09
Skaityti daugiau

Koronavirusas

COVID-19: tarp labiausiai sergančių savivaldybių atsidūrė Kretingos rajonas

Valstybės duomenų agentūra informuoja, kad ketvirtadienį šalyje buvo patvirtinti 27 nauji COVID-19 atvejai (penki žmonės susirgo antrą kartą, du – ...
2024-06-28
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This