Oficialiai nebeliko „Klaipėdos naftos“

Verslas

Nuo trečiadienio valstybės valdoma AB „Klaipėdos nafta“ tęsia veiklą nauju juridiniu pavadinimu – AB „KN Energies“. Pavadinimo keitimas esą yra susijęs su strateginiais įmonės pokyčiais ‒ bendrovės ilgalaikėje strategijoje brėžiamu siekiu žengti tvarios energetikos keliu ir pereiti nuo iškastinio kuro prie naujų energijos rūšių. Naujasis pavadinimas taip pat orientuojamas į tarptautines rinkas.

Martyno Vainoriaus nuotr.

„Energetikos sektorius visame pasaulyje, o ypač Europoje, išgyvena transformaciją – tai ilgalaikis pokytis ir jį ketiname pasitelkti 65 veiklos metu skaičiuojančios bendrovės tolimesniam augimui. Turime ambiciją iki 2050-ųjų tapti Baltijos regiono naujų tvarių energijos rūšių saugojimo ir transportavimo lyderiu. Siekiame, kad kiekviename vykstančios energetinės transformacijos etape būtume tie, kurie klientams padėtų apsirūpinti kertinėmis ir naujomis energijos rūšimis. Būtent tokią žinutę koduojame naujame bendrovės pavadinime“, ‒ prannešime cituojamas „KN Energies“ generalinis direktorius Darius Šilenskis.

Praėjusių metų vasarą patvirtintoje ilgalaikėje „KN Energies“ strategijoje numatytos 3 svarbiausios veiklos kryptys: skystieji energijos produktai, suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) terminalai ir naujos energijos rūšys, tokios kaip sintetinis kuras, vandenilis ir jo junginiai bei kiti alternatyvūs energijos nešėjai, taip pat anglies dioksido surinkimas ir saugojimas.

Apie ketinimą keisti pavadinimą bendrovė pranešė pernai spalį, po to visuotiniame akcininkų susirinkime buvo patvirtinti atnaujinti įstatai, kurie vėliau užregistruoti juridinių asmenų registre.

Teigiama, kad pavadinimo keitimas bendrovės darbuotojams, klientams ir partneriams įtakos neturės. Nepakitę liks ir jos įsipareigojimai, tad dėl šio pokyčio sutarčių keisti nereikės. Toks pats išliks ir bendrovės buveinės adresas, adresas korespondencijai, atsiskaitomosios sąskaitos ir kiti rekvizitai.

Bendrovė toliau naudos ankstesnį, 2016 m. atnaujintą prekės ženklą – KN. Tiesa, keičiant pavadinimą buvo pakoreguotas bendrovės logotipas, atnaujinta prekės ženklo spalvų paletė.

Sausio 10 d. taip pat keičiamas ir KN dukterinės bendrovės UAB „SGD logistika“ juridinis pavadinimas, kuri nuo šiol veiklą tęs kaip UAB „KN Global Terminals“.

6 Comments

 1. Špyga taukuota

  Eilinį kartą išplaunami pinigai, mulkinami žmonės, o valstybei beliks nuostolius padengti… Štai ir viskas…

  Reply
 2. Marijus

  Kiek liko laiko, kol „netikėtai” (kaip paskutiniu metu įprasta) AB pataps UAB arba IĮ ? Pusė metų? Tris mėnesiai? Bet kokiu atveju turi suspėti iki naujų Seimo rinkimų..,

  Reply
 3. Petras

  Pavadinimai keičiasi,tik smirdanti esmė nesikeičia.Apdergę gražiausią Klaipėdos vietą galėtų išsinešdint į kokius naftsrutus,deja lieka tik pasvajot.

  Reply
 4. Skaitytojas

  Klaidinantis straispnio pavadinimas ir dar kvailesni komentarai. Pavadinimas pakeistas, keičiant įmonės strateginius planus, tikriausiai didesniai orientacijai ir į užsienį.

  Reply
 5. Nutautėjimas

  Kasdien, kiekvieną minutę trinama viskas, kas susiję su Lietuva, su Tėvyne… Dabartis baisesnė už okupaciją Valstybinės lietuvių kalbos likimas NULEMTAS šios uolios globalistinės valdžios.

  Reply
  • Anonimas

   Nafta nelietuviskas zodis, siulau pervadinti Klampedos Karviu Blynai

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Uostas ir jūra

Rengs specialistus SGD terminalui

Trečiadienį tarptautinė energijos terminalų operatorė AB „KN Energies“ (KN), suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) terminalo laivo-saugyklos „Independence“ techninė operatorė UAB „Hoegh ...
2024-04-17
Skaityti daugiau

Svarbu, Uostas ir jūra

Panaudoto kepimo aliejaus iš Rusijos „KN Energies“ tikina nekrausianti

„Klaipėdos naftos” pavadinimu anksčiau žinoma valstybės valdoma bendrovė „KN Energies” planuoja krauti ir panaudotą aliejų iš autocisternų.  Vasario pabaigoje aplinkosauginė ...
2024-04-01
Skaityti daugiau

Verslas

Pasirašyta sutartis dėl „Independence“ techninio operatoriaus

Valstybės valdoma AB „KN Energies“ pranešė, kad pasirašė sutartį su UAB „Hoegh LNG Klaipėda“, pagal kurią ši bendrovė tampa suskystintųjų ...
2024-03-29
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This