Pagerbti originaliausių eglučių kūrėjai

Fotoreportažai, Miestas, Svarbu

Trečiadienio vidurdienį Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešojoje bibliotekoje apdovanoti geriausiais pripažinti jau dešimtą kartą čia įkurdinto eglučių kiemelio dalyviai, sukūrę originalias žaliaskares.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Šįkart kiemelyje buvo pastatytos 44 eglutės, 13 iš jų autoriai prie šios iniciatyvos prisijungė pirmą kartą. Originalios eglutės buvo puošiamos austrėmis, guminiais batais, džinsais ir t.t.

„Nėra ribų kūrybiškumui“, – konstatavo bibliotekos atstovai.

Įstaigos direktorė Laura Juchnevič savo ruožtu dėkojo prisijungusiesiems prie šios iniciatyvos už tai, kad jie kuria bendruomenę, puošia miestą, puoselėja tvarias idėjas ir dalinasi jomis su kitais. Pasak bibliotekos vadovės, įstaigos kiemelis buvo tikriausiai fotogeniškiausia miesto šventinė instaliacijas – čia nuo ryto iki vakaro ateidavo žmonės su šeimomis ar draugais pasifotografuoti. L. Juchenič džiaugėsi ir kiemelyje įkurdintu pasakų kupolu, sulaukusiu lankytojų iš miesto darželių.

Už originaliausias eglutes buvo galima balsuoti bibliotekos registratūroje arba interneto svetainėje www.egluciukiemelis.lt. Internetu buvo sulaukta 9441 balso, registratūroje – 471. Eglutes vertino ir komisija, skyrusi balus už estetiką, tvarumą, patvarumą lauko sąlygoms.

3 vieta (2128 balsai) atiteko „Draugų eglutei“.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Antrą vietą užėmusi Paupių bendruomenės eglutė sulaukė 2278 balsų.

Martyno Vainoriaus nuotr.

O už simpatijų konkursą šiemet laimėjusią Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro eglutę buvo balsuota 2445 kartus.

Šiemet buvo įsteigti ir du specialūs prizai. Švietimo įstaigų kategorijoje jis atiteko Klaipėdos Medeinės mokykla, o tarp naujokų taip buvo pagerbta „Klaipėdos mediena“.

3 Comments

 1. Smagu

  Labai graži tradicija. Smagu kalėdiniais vakarais pasidžiaugti šia bibliotekos kiemelio erdve ir pasidžiaugti, kokie žmonės išradingi. Tikimės pratęsimo ir kitais metais. Šaunuoliai visi dalyviai.

  Reply
 2. Dokininkas

  Žodis originalus nelaipsniuojamas!

  Reply
 3. Gero vėjo

  ooo, linkėjimai Ilonai nuo didžiausių jos gerbėjų iš Tauralaukio! Tokie žmonės yra Miesto Perlai. Jos pagalba sodinti augalai Auga.

  Reply

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Verslas

VMG grupė už 2,2 mln. eurų įsirengė trečią saulės elektrinę

Tarptautinė investicinė VMG grupė ant korpusinių baldų gamyklos „Klaipėdos mediena“ stogo įrengė 3,23 megavatų (MW) galios saulės elektrinę. Tai – ...
2024-02-13
Skaityti daugiau

Politika, Svarbu

Į Kultūros ir meno politikos formavimo darbo grupę - be sutikimo? (dar atnaujinta)

Nerimstant aistroms dėl kultūros padėties Klaipėdos mieste, savivaldybė savo tinklapyje paskelbė mero Arvydo Vaitkaus potvarkiu sudarytos Kultūros ir meno politikos ...
2024-01-25
Skaityti daugiau

Fotoreportažai, Miestas, Svarbu

Bibliotekoje - jubiliejinis eglučių kiemelis

Trečiadienio vakarą Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešosios bibliotekos kiemelyje jau dešimtą kartą sužibo vadinamasis eglučių kiemelis, kasmet suburiantis bendruomenes. Martyno ...
2023-12-06
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This