Už nuskandintą šunį prašo skirti 1700 eurų baudą

Regionas

Klaipėdos apylinkės prokurorė kreipėsi į teismą dėl proceso užbaigimo teismo baudžiamuoju įsakymu, prašydama Plungės rajone gyvenantį 73 m. vyrą pripažinti kaltu dėl žiauraus elgesio su gyvūnais. Prokurorė teismo prašo vyrui skirti beveik 2000 eurų baudą.

Pačioje praėjusių metų pabaigoje, gruodžio 31 d. vidurdienį, Plungės rajono gyventojas savo augintinį, kaip jau buvo įprasta, išvedė pavedžioti. Po pasivaikščiojimo namo vienas grįžęs vyras sukėlė įtarimų savo sutuoktinei. Pastarajai pasiteiravus apie jųdviejų šunį, vyras neatsakė, kur keturkojis dingo. Gyvūno šeimininkė, įtarusi, kad sutuoktinis galėjo su juo susidoroti, pranešė apie tai policijai. Į iškvietimą atvykusiems pareigūnams senjoras prisipažino, jog įdėjo augintinį į maišą su akmeniu ir įmetė į netoliese buvusią daubą su vandeniu.  

Asmeniui buvo pareikšti kaltinimai dėl žiaurus elgesio su gyvūnais. Kadangi vyras kaltę pripažino ir nuoširdžiai gailėjosi, o baudžiamojoje byloje buvo surinkta pakankamai duomenų, pagrindžiančius kaltinimus, todėl tyrimą kontroliuojanti prokurorė Liudmila Paulienė kreipėsi į teismą dėl proceso užbaigimo teismo baudžiamuoju įsakymu. Juo teismo prašoma skirti vyrui 1700 eurų baudą bei baudžiamojo poveikio priemonę – draudimą 3 metus laikyti naminius gyvūnus (šunis, kates) ir užsiimti jų veisimu.  

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Konsultacijos

LAT: asmenys pagrįstai nuteisti dėl žiauraus elgesio su gyvūnais

Lietuvos Aukščiausiasis Teismas antradienį priėmė nutartį baudžiamojoje byloje, kurioje asmenys apeliacinės instancijos teismo nuosprendžiu nuteisti baudomis už žiaurų elgesį su ...
2024-02-20
Skaityti daugiau

Kriminalai ir nelaimės

Agresyvus šuo paplonino šeimininkės piniginę

Klaipėdos apylinkės teismas klaipėdietę nuteisė už tai, kad dėl neatsargumo jos šuo nesunkiai sužalojo žmogų. Teismas konfiskavo agresyvų gyvūną bei ...
2024-01-26
Skaityti daugiau

Kriminalai ir nelaimės

Pavogė šunį ir pinigus

Klaipėdos pareigūnams teks aiškintis neįprastos vagystės aplinkybes. Antradienį policijai pranešta, jog apie 15 val. Klaipėdoje, Radviliškio g., grįžę namo šeimininkai ...
2023-10-18
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This