Gargžduose atsiras naujas modulinis darželis

Regionas

Klaipėdos rajono savivaldybė praneša, kad žengtas dar vienas žingsnis modulinio darželio Gargžduose statybos link – pasirašyta projektavimo sutartis. Planuojama, kad moduliniame pastate prie lopšelio-darželio „Saulutė“ atsiras 120 naujų vietų darželinukams.

„Suprantame, kad labai svarbu yra užtikrinti patogų ugdymą vaikams, tad stengiamės priimti greitus ir efektyvius sprendimus. Modulinio darželio statyba – viena iš tokių galimybių. Mieste atsiras ne tik šis modulinis darželis, taip pat numatoma ir naujo stacionaraus 12 grupių darželio statyba Gargžduose bei lopšelio-darželio „Gintarėlis“ rekonstrukcijos darbai. 2025-aisiais duris turėtų atverti ir naujas darželis Mazūriškiuose. Džiaugiamės ir jau pavasarį prasidėsiančiomis darželio-mokyklos statybomis Trušeliuose. Be to, šiuo metu vykdoma ir lopšelio-darželio „Saulutė“ modernizacija“, – pranešime cituojama Klaipėdos rajono vicemerė Violeta Riaukienė.

Skelbtą konkursą laimėjo ir darželį projektuos UAB „Synergy Solutions“. Sutarties vertė – kiek daugiau nei 67 tūkst. eurų.

Moduliniame vieno aukšto darželyje projektuotojas įsipareigojo suprojektuoti 6 ikimokyklinio amžiaus grupes 3–6 metų vaikams, taip pat universalią erdvę žaidimams, aktų ir sporto sales, pagalbos specialistų kabinetus.

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Sveikata

Pradės projektuoti poliklinikos rekonstrukciją

Uostamiesčio savivaldybė skelbia, kad netrukus bus pradėtas rengti Klaipėdos miesto poliklinikos kapitalinio remonto techninis projektas. Miesto savivaldybė jau baigė konkursines ...
2024-04-18
Skaityti daugiau

Sportas

Penkiuose Vakarų Lietuvos miestuose vyks sporto festivaliai

Kovo mėnesį sėkmingai finišavo antroji projekto „Aktyvumo zona – vaikų fizinio aktyvumo didinimas“ dalis, kurio metu buvo organizuojamos sportinės mankštos ...
2024-04-04
Skaityti daugiau

Regionas

Gargžduose duris atvers bendradarbystės centras „Spiečius“

Birželį Gargžduose duris atvers jau 15-as Inovacijų agentūros bendradarbystės centras „Spiečius“. Centras veiks kaip erdvė, skatinanti regiono verslumą, teikianti nemokamas ...
2024-04-04
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This