„Rimi Lietuva” antrus metus išlaikė „Top darbdavio” statusą

Verslas

Antrus metus iš eilės nepriklausoma organizacija „Top Employers Institute“ įvertino prekybos tinklo „Rimi Lietuva“ indėlį į darbuotojų gerovę ir įteikė įmonei tarptautinį „Top darbdavio“ sertifikatą.

Palmiros Mart nuotr.

Anot „Rimi Lietuva“ generalinio direktoriaus Vaido Lukoševičiaus, šis įvertinimas ne tik džiugina jų komandą bei didina įmonės patrauklumą visame prekybos sektoriuje, bet ir skatina dar labiau tobulėti modernios darbo aplinkos kūrime ir plėsti naudas darbuotojams. Kasmet „Top darbdavio“ įvertinimas suteikiamas vos keletui įmonių, o „Rimi Lietuva“ tapo viena iš 11 jį gavusių 2023 ir 2024 metais.

Pasak įmonės vadovo, bet kuri „Top Employers Institute“ konkurse dalyvaujanti organizacija turi atitikti griežtus reikalavimus, o itin detalus jos vertinimas vyksta net keliais etapais bei užtrunka ne vieną mėnesį.

Nors „Rimi Lietuva“ 2022 m. taip pat pelnė „Top darbdavio“ sertifikatą, norėdama jį išlaikyti ir 2023-aisiais turėjo pagerinti pasiektus bei parodyti dar geresnius rezultatus. Įmonės atstovas pabrėžia, kad kliūčių tam nekilo – iš visų vertintų 20 indeksų per 2023 m., palyginus su ankstesniais metais, „Rimi Lietuva“ net 10 iš šių kategorijų surinko gerokai aukštesnius įvertinimo balus už vidurkį ir stipriai kilo į viršų.

„Džiaugiamės, kad mums pavyko ne tik antrus metus iš eilės išlaikyti „Top darbdavio“ įvertinimą, bet ir ženkliai pagerinti savo rezultatus. Mūsų tikslas ir vidinė ambicija yra nenustoti augti, tą daryti stengsimės ir šiemet. Be to, šis sertifikatas mums svarbus ir globaliu mastu, pasitikrinant, kaip atrodome Europos bei pasaulio kontekste, dalinantis savo įmonės sukaupta patirtimi bei stebint kitų organizacijų gerąsias praktikas. Šis įvertinimas taip pat prisideda ir prie „Rimi Lietuva“ darbdavio įvaizdžio stiprinimo šalyje, – teigia „Rimi Lietuva“ generalinis direktorius, pridurdamas, kad šio sertifikato suteikimas turi didelę reikšmę ne tik organizacijai, kaip darbdaviui, bet ir kiekvienam jos darbuotojui. – Toks įvertinimas skatina dar labiau stengtis, kad kiekvienas mūsų darbuotojas gerai jaustųsi ir turėtų visas sąlygas augti.“ 

INFORMACIJA

Mažmeninės prekybos įmonė „Rimi Lietuva“ yra Švedijos bendrovės „ICA Gruppen“ dukterinė bendrovė ir „Rimi Baltic“ grupės dalis. Prekybos tinklui šiuo metu priklauso 88 „Hyper“, „Super“ ir „Express“ formato parduotuvės visoje Lietuvoje bei e. parduotuvė „Rimi.lt“. Įmonėje dirba beveik 3 300 darbuotojų.

1 Comment

  1. ką iki?

    Kiek kainuoja tokie apdovanojimai? Draugas klausia.

    Sparčiai auganti „Lidl Lietuva“ jau šeštus metus iš eilės pripažinta geriausiu darbdaviu ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje – pelnė „Top Employer 2024 Lietuva“ ir „Top Employer 2024 Europe“ sertifikatus.

    Reply

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Verslas

Siūlys pigesnes „Rimi Smart“ ženklu pažymėtas prekes

Pastaruoju metu išaugęs pirkėjų jautrumas kainoms paskatino juos atsigręžti į pigesnes alternatyvas – tarp jų ir į privačių prekės ženklų ...
2023-10-02
Skaityti daugiau

Verslas

Klaipėdoje atidaryta nauja „Rimi" parduotuvė

Ketvirtadienį Klaipėdoje Minijos g. 153 duris atvėrė nauja „Rimi“ parduotuvė. Anot „Rimi Lietuva“ generalinio direktoriaus Vaido Lukoševičiaus, „Super Market“ formato ...
2023-08-10
Skaityti daugiau

Verslas

Susirasti pirmąjį darbą galima ir per kelias valandas

Vasaros atostogos – puikus metas ieškoti pirmojo laikino darbo ir užsidirbti papildomų pinigų. Vis dėlto jaunuoliai dažnai nežino nuo ko ...
2023-07-03
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This