Senojo turgaus lankytojams dalins nemokamo parkavimo laikmačius

Transportas

Klaipėdos senasis turgus pirkėjams, atvykstantiems automobiliu į turgų, siūlo Turgaus aikštėje nemokamą parkavimą vienai valandai.

Pasirinkti valandą galima nuo 8 iki 15 val. kiekvieną dieną, tačiau nemokamas parkavimas galios tik su specialiais laikmačiais.

Penktadienį, sausio 19 d., nuo 11 iki 12 val., šiuos laikmačius potencialiems turgaus lankytojams nemokamai dalins Senojo turgaus administracija.

Žinia, Klaipėdos senamiestyje parkavimas yra mokamas ir Senojo turgaus teritorija patenka į brangiausią – raudonąją zoną. Kad tai nėra palanku turgavietės lankytojams, buvo žinoma senokai, o pernai turgavietės administracijos vykdytos Senojo turgaus pirkėjų ir pardavėjų apklausos tik patvirtino šį faktą. Daugiau kaip 83 proc. Senojo turgaus pardavėjų į klausimą „Kas padėtų pritraukti daugiau pirkėjų?“ nurodė, kad tai būtų nemokamas automobilių parkavimas. O 26 proc. apklaustų Senojo turgaus lankytojų teigia, kad čia dažniau užsukti juos paskatintų nemokama ir patogesnė parkavimo aikštelė.

Senąjį turgų administruojančios UAB „Naujasis turgus“ duomenimis, per savaitę čia sulaukiama iki 2000 lankytojų, o vasaros sezono metu, kai vyksta prekyba lauke, pirkėjų skaičius išauga kelis kartus.

2 Comments

  1. Expertas

    Vaikų darželis. Pirma savivaldybė suorganizuoja infrastruktūrą, kad apmokestinti automobilių stovėjimą, o po to suorganizuoja lipdukus, kad nereikėtų mokėti. Gal tiesiog pakeiskite apmokėjimo laiko grafiką ir nereikės lipdukų. Tai pirma. Antra – kuo senasis turgus ypatingesnis nei visos kitos senamiestyje įsikūrusios veiklos? Kodėl atvažiavus iki 15 val. pirkti bulvių į turgų nemokės už parkingą, o po 15 val. atvažiavus pirkti porceliano į šalia esantį antikvariatą – mokės? Ką apie tai galvoja konkurencijos tarnyba? Trečia – kada pagaliau savivaldybė nustos reanimuoti tą nevykusią turgaus veiklą ir perduos jį į privačias rankas?

    Reply
  2. Puiku

    viskas logiška.

    Reply

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Miestas, Svarbu

Miestiečiai abejingai pasitiko Senojo turgaus halės rekonstrukcijos planus

Klaipėdos savivaldybės valdomos bendrovės Naujasis turgus užsakymu projektinius Senojo turgaus halės rekonstrukcijos pasiūlymus parengę architektai nesulaukė jokių visuomenės pastabų ar ...
2024-04-10
Skaityti daugiau

Miestas, Svarbu

Pristatoma Senojo turgaus atnaujinimo vizija

„Pagrindinėje salėje formuojami prekybiniai stalai su stogeliais ir atitvarais imituojant senojo Klaipėdos miesto gatveles”, – tokią viziją dėl uostamiesčio Senojo ...
2024-03-22
Skaityti daugiau

Transportas

Senajame turguje - nemokamas parkavimas

Klaipėdos savivaldybė praneša, jog kasdien nuo 8 iki 15 val. Senojo turgaus automobilių stovėjimo aikštelėje automobilius vienai valandai galima palikti ...
2024-03-18
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This