Antano Boso namas Vilniaus rajone turės būti nugriautas (3)

ELTA
ELTA
2024-01-19

Lietuvos Aukščiausiasis Teismas galutiniai nusprendė, kad Vakarų Lietuvos pramonės ir finansų korporacijos prezidentas ir buvęs Seimo narys Antanas Bosas turi nugriauti namą Aukštuolės kaime, Vilniaus rajone, nes statybos leidimas buvo išduotas neteisėtai, praneša „Verslo žinios“.

Antanas Bosas. Martyno Vainoriaus nuotr.

Teismas pažymėjo, kad dėl verslininko statybų daugiausia kalta jam leidimą davusi savivaldybė. Be to, dar liko išnagrinėti verslininko prašymą priteisti 486 190 Eur patirtų statybos išlaidų.

Lietuvos Aukščiausiasis Teismas sausio 11 d. galutine neskundžiama nutartimi nurodė A. Bosui per 6 mėnesius pačiam nugriauti pastatus, o 90 proc. dėl to patirtų išlaidų jam turėtų kompensuoti Vilniaus rajono savivaldybė. Preliminariai skaičiuojama, kad griovimo darbai turėtų kainuoti apie 150 tūkst. Eur.

A. Bosui atstovavęs advokatas Irmantas Balsys vz.lt sakė, jog teismo sprendimą verslininkas ketina vykdyti. O dėl tolesnių veiksmų, pavyzdžiui, kreipimosi į Europos Žmogaus Teisių Teismą, dar nėra priėmęs sprendimo.

Visgi tai nėra taškas šioje istorijoje, nes A. Bosas yra pateikęs ieškinį valstybei, kuriuo siekia, kad jam būtų atlyginta 486 190 Eur išlaidų, patirtų statant pastatus pagal savivaldybės išduotą statybos leidimą, pažymi „Verslo žinios“.

                                                                                                            Kopijuoti, platinti, skelbti ELTA turinį be ELTA raštiško sutikimo draudžiama

Žymos: | |

Komentarai (3):

Atsakymai į “Antano Boso namas Vilniaus rajone turės būti nugriautas”: 3

  1. Viola da Gamba parašė:

    Tokios žinios yra absoliučiai bevertės. Man tas pats Bosas turi 5 namus ar 5o. taip pat man tas pats, jei vieną nugriaus.

  2. Antanas parašė:

    Nesuprantu, Bosas ne beprotis, kad statytų namą be rimto leidimo. Keista, duoda leidimą, o paskui liepia nugriauti, tokiu atveju visus nuostolius turėtų dengti neteisėtai leidimą išdavęs asmuo.

  3. Protingas zmogus parašė:

    Snuki gera parinkote.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Svarbu, Unikali urbanistinė istorija

Klaipėdos statybos objektas Nr. 1: didžiulės taršos, aistrų ir neatsakytų klausimų istorija IV

„Atsirado tada jau ir Būtingės variantas, galiausiai prasidėjo ten statybos, bet tyliai ramiai liko Klaipėdos terminalas, nors buvo kalbama, kad ...
2024-03-11
Skaityti daugiau

Verslas

Vakarų Lietuvos pramonės ir finansų korporacijos pastate planuoja pokyčius

Vakarų Lietuvos pramonės ir finansų korporacijos (VLPFK) administracinio pastato Danės g. 15 laukia virsmas: virš 2 aukštų parkingo bus įrengtos ...
2023-05-08
Skaityti daugiau

Verslas

Bosams priklauso kompensacija už nušalusias palmes

Klaipėdos apygardos teismas apeliacine tvarka išnagrinėtoje civilinėje byloje dėl vartojimo ginčo penktadienį padarė išvadą, kad palmes pardavęs verslininkas iki augalų ...
2022-07-01
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This