Vicemeras trauks šoferius iš tankų pro ambrazūras*

Spyglys

Spyglys
2024-01-19

Komentarų: 1

Klaipėdos vicemeras Algirdas Kamarauskas apkaltino vairuotojus, kad šie važinėjaisi visiškai  apsnigtais automobiliais, kurių „tik priekinis langas prakrapštytas – lyg ambrazūra, kaip tanke”.

Ir ketvirtadienį Eismo saugumo komisijos posėdžio metu įpareigojo naujai iškeptą Klaipėdos kelių policijos viršininką Aurelijų Jankauską už tai vairuotojus traukti pro ambrazūras laukan ir perti piniginėmis rykštėmis. Be to, jis nurodė policijai tikrinti amerikoniškas automobilių padangas, ar jos turi ženklą, jog yra pritaikytos ledui ir snygiui Mergelės Marijos globojamoje žemėje.

Kadangi  policijos viršininkas neparodė entuziazmo imtis šių darbų, nors pritariamai linksėjo, vicemeras nutarė pats šoferius iš tankų pro ambrazūras traukti. Jam talkins du mero patarėjai Mantas Macikas ir Asta Anilionė-Lipovec.

Spyglio moralas: galėtų vicemeras tam darbui pasikviesti ir kolegę Liną Šukytę-Korsakę, kuri jau tiek viešai nusišnekėjo, kad niekas niekur niekada nenori jos kviesti. O jei ji kur nekviesta ateina, tai traukiasi žmonės nuo jos kaip nuo maro.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.

1 Comment

  1. kaliuč'ka

    Visi verkia, kad per daug automobilių mieste. Klausimas: o kam žmogui automobilis, jeigu jis jį „raugina” savaitėmis kieme? Vadinasi, pilnai gali pasieiti ir be jo

    Reply

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Spyglys

Eksmeras užsigeidė atsivesdinti Sporto skyriaus vedėją*

„Tikiuosi, neateisime iki tokios stadijos, kad reikės prašyti administracijos direktoriaus, kad atvesdintų jus į virtualią komiteto posėdžio erdvę”, – taip ...
2024-04-13
Skaityti daugiau

Aplinkosauga, Svarbu

Leido iškirsti 45 medžius

„Želdiniai trukdys saulės elektrinės modulių pastatymui, taip pat mes šešėlį saulės elektrinės moduliams, kas ženkliai sumažins elektros gamybos pajėgumus, – ...
2024-04-12
Skaityti daugiau

Spyglys

Sporto bazių valdymo centro darbuotojai negauna algų*

Nors pinigų yra, bet nėra nėra kaip tų algų išmokėti. Nes policinė Klaipėdos valdžiai išmobingavo šios kontoros direktorių, o laikinai ...
2024-04-12
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This