Opozicija: „Situacija dėl galimo mobingo turi būti sprendžiama nedelsiant” (3)

Politika
Avatar photoAtvira Klaipėda
2024-01-22

Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos opozicijoje esančios Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų bei Liberalų sąjūdžio frakcijos kreipėsi į miesto merą Arvydą Vaitkų, ragindamos nedelsiant imtis veiksmų siekiant ištirti ir sustabdyti galimo mobingo apraiškas savivaldybėje.

Klaipėdos miesto tarybos posėdis. Martyno Vainoriaus nuotr.

„Raginame jus nedelsiant inicijuoti nepriklausomą tyrimą siekiant objektyviai išsiaiškinti situaciją. Viešai pasklidusi informacija apie necivilizuotą elgesį darbuotojų atžvilgiu nedaro garbės visai Savivaldybei, mažina gyventojų pasitikėjimą savivalda ir apsunkina galimybes į savivaldybę pritraukti kompetentingų specialistų“, – teigiama rašte merui.

Aptarti susidariusią situaciją opozicija kviečia savivaldybės administracijos direktorių, Personalo skyriaus bei profesinės sąjungos vadovus.

Opozicijos nariai teigia, jog iki šiol viešai išsakyta miesto vadovo reakcija į kaltinimus mobingu bei pasisakymai esą darbuotojai skundžiasi, nes nenori dirbti, menkina Savivaldybės tarnautojų pastangas ir nerodo noro pripažinti egzistuojančias problemas. Pasak opozicijos narių, anoniminiai skundai rodo, kad darbuotojai nesijaučia saugūs pranešti ir aptarti patiriamus sunkumus tiesiogiai su meru ar tiesioginiais vadovais.

„Nepriklausomas tyrimas leistų objektyviai išsiaiškinti situaciją, ar vadovai nepiktnaudžiauja savo galiomis, formuluodami užduotis ir reikalaudami rezultatų. Kurdami šiuolaikišką, stiprią valstybės tarnybą turime užtikrinti, kad joje neliktų vietos sovietmečiu vyravusiai valdžios vertikalei, reikalavimams paklusti, žeminimui ir bauginimui. Todėl darysime viską, kas mūsų galioje, kad problemos, apie kurias prabyla Savivaldybės darbuotojai, būtų sprendžiamos nedelsiant“, – sako opozicijos lyderis Ugnius Radvila.

Opozicija taip pat ragina merą kurti atvirą dialogą su darbuotojais, skirti daugiau dėmesio vidinei komunikacijai ir sveikam, pozityviam mikroklimatui įstaigoje palaikyti. Politikų teigimu, tik motyvuoti ir vertinami darbuotojai gali geriausiai atlikti savo pareigas, o to iš jų tikisi kasdien savivaldybėje besilankantys klaipėdiečiai.

Žymos: | | |

Komentarai (3):

Atsakymai į “Opozicija: „Situacija dėl galimo mobingo turi būti sprendžiama nedelsiant””: 3

  1. taigi parašė:

    Į Savivaldybę atėjo sovietmetis, tai ko dar galima tikėtis?

  2. Blin parašė:

    Nelieskit konservu , galimai bus apkalta visiems .

  3. Ačiū! parašė:

    Na pagaliau! Ačiū opozicijai, nors ir miegančiai. Tikimės, kad prabudimas įvyko!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Spyglys

„Vilties bėgime” valdžia „bėgiojo” už valdiškus pinigus*

Nors Klaipėdos miesto valdžios damų ir džentelmenų „Vilties bėgimo“ parade bėgant šiemet lyg ir nesimatė, tik pozuojant, bet formaliai sudalyvauta: ...
2024-07-22
Skaityti daugiau

Spyglys

„Būkit žmonės, neskambinkit merui naktimis!“*

Seimo sveikatos apsaugos komiteto pirmininkas Antanas Matulas, vykstant komiteto posėdžiui, kuriame buvo svarstoma padėtis Klaipėdos universiteto ligoninėje, neslėpė nuostabos, kodėl ...
2024-07-21
Skaityti daugiau

Spyglys

Kaipgi be jo?*

Spyglys šeštadienį po vidurdienio apsidžiaugė pagaliau išvydęs ir išgirdęs mūsų miestelio savivaldybės valdomos VšĮ „Klaipėdos šventės“ užsakymu sukurtą Jūros šventės ...
2024-07-20
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This