Klaipėdos universiteto ligoninėje darbą pradeda pacientų gerovės specialistė

Sveikata

Klaipėdos universiteto ligoninė (KUL) praneša siekianti, kad teikiamų paslaugų, aptarnavimo standartų ir bendravimo kultūros kokybė atitiktų aukščiausius medicininius bei komunikacijos lūkesčius, kuriuos nuo šiol užtikrinti padės pacientų gerovės specialistė Lina Baltrimienė, būsianti tarsi mediatorė tarp medikų, pacientų ir jų artimųjų.

KUL nuotr.

„Pradėjęs dirbti Klaipėdos universiteto ligoninėje pastebėjau, kad čia trūksta žmogaus ar tarnybos, kur pacientai bei jų artimieji galėtų kreiptis iškilus klausimams ir nesusipratimams. Jungtinės Karalystės, taip pat kai kurių kitų šalių ligoninėse veikia Pacientų informavimo ir tarpininkavimo tarnybos. Greičiausiai pirmieji šalyje nusprendėme perimti šią gerąją patirtį“, – pranešime cituojamas KUL generalinis direktorius dr. Audrius Šimaitis.

Šią savaitę ligoninėje pradėjusi dirbti pacientų gerovės specialistė konsultuos įstaigoje besigydančius pacientus arba jų atstovus neklinikiniais klausimais, susijusiais su paslaugų kokybe, tarpininkaus nagrinėjant pacientų prašymus, atsiliepimus ir skundus bei informuos apie ligoninėje teikiamas paslaugas.

L. Baltrimienė tarpininkaus tiek iškilus klausimams besigydant stacionare ar ambulatoriškai, tiek perduodant padėkas ir gerus atsiliepimus medikų komandai.

„Su didžiule atsakomybe priimu man patikėtas naujas pareigas. Sieksiu kartu su komanda kurti tokią aplinką, kur kiekvienas pacientas jaustų pagarbų ligoninės darbuotojų požiūrį, gautų savalaikę informaciją ir profesionalią pagalbą sprendžiant jam kylančius iššūkius. Stengsiuosi, kad kylantys klausimai ar nesusipratimai būtų sprendžiami neatidėliojant”, – apie naują pradžią kalbėjo pacientų gerovės specialistė.

L.Baltrimienė yra sukaupusi ilgametę patirtį sveikatos priežiūros, vadybos ir teisės srityse.

Su pacientų gerovės specialiste galima susisiekti el. paštu pacientu.gerove@kulig.lt arba telefonu (8 46) 396669.

12 Comments

 1. Anonimas

  Na, direktorius rašo savo FB sienoje, kad stengiasi perimti geriausias angliškos medicinos tradicijas. Tai taip ir bus: būkite namuose ir gerkite paracetamolį.
  O jeigu bus liūdna labai, yra etatinė guodėja.

  Reply
 2. Kažkas nepadoraus

  Būtų juokinga, jei nebūtų pikta. Vakar su šeimos daktarės siuntimu bandžiau bent kur užsiregistruoti pas akių gydytoą, amen Juze, niekur, nei per Marytė plauką. Bandžiau vienur-fiasko, tada užguliau universitetinės ligoninės kompą atakuoti. Gražiai surašyta, pateiktas gydytojų sąrašas, net siūlo pasirinkti gydytoją, nustebau , gerovės valstybė. Paspaudžiau pirmą iš eilė-vietų nera iki kovo mėn., paskui visus spaudžiau iš eilės, fiasko. Iki kovo nėra vietų, o Kovo mėnesiui talonų dar nera. Va tau, bobule ir devintinės. Pas gydytoją nepateksi, o čia daktariukas naują moteriškę LIGONINĖJE reklamuoja. Panašiai, kaip Rusijoje, carienei KATERINAI ŽMONĖS SKUNDĖSI, KAD NETURI DUONOS, TAI JI PATARĖ, JEI NETURI DUONOS, TEGUL VALGO PYRAGĄ. NEPATENKAT pas gydytoją, bet galėsite pasikalbėti su gerovės atstove ir pasidarys geriau.

  Reply
  • Ne Jekaterina

   Taip sakė Marija Antuanetė Prancūzijoje. Ir buvo pirma giljotinoje.

 3. ???

  Tai vienos slaugytojos etatas, jei vienas?

  Reply
 4. Petre

  Na blin, tai pinigais aptekę, nėra kur dėti, todėl ir prigalvoja etatų saviems?

  Reply
  • Oi, dar prie tokių skolų

   dar ir protokolų rašytojo etatas atsirado . Konservatoriaus Petrošiaus su liberalia seimo dauguma dovanėlė klaipėdiečiams . Gėris ir gerovė pacientams .

 5. nesvarbu kas

  normaliai dirbanciose med istaigose, tokio spec padalinio nereikia. Bet cia inovacija, pasikalbejimu departamentas ir busim pirmi kaime ….. Kai is tiesu nera jokiu geru ziniu, reikia isspausti bele ka.
  Tai jau net nejuokinga.

  Reply
 6. Pinigs

  Gerove ,be sios bobos ir taip nusipirksiu.

  Reply
  • Gerovės specialistas

   Inovatyvios specialybės skamba keistai kai ligoninė tokiose skolose? Jau tampa nebeaišku kai tiek vadybininkų ar dar visokių specialybių pristeigta taupant lėšas, ar visgi švaistant, nes jau nejuokinga darosi skaitant reklaminius straipsnius ir matant, kad vis prastėja paslaugų prieinamumas, skolos tik didėja? Sprendimai skaitant vis keistesni, susiejant su informacinėm technologijomis ar dar kažkokiais projektais, nesprendžiant esminių susidariusių problemų. Ar nauji specialistai dirba iš idėjos ar gaudami minimalų užmokestį? Naujai iškepti vadovai galėtų pasidalinti sėkmės paslaptimi ar reikia būti konservatoriumi ar dirbti Klaipėdos universitete ar dar kaip nors būti susijusiam kažkokiais ryšiais…..?

 7. smalsu

  įdomu,ar vėl ne konservatorė..

  Reply
 8. Kažkaip keistokai

  bus vykdoma pacientų gerovė . Man reikėtų laiku ir kokybiškos medicininės paslaugos , o ne ” gerovės specialisto ” konsultacijos . Tuščias reikalas manau su tuo ” nauju dariniu” ir vadovu .

  Reply
  • Kur

   Yra gerovė, nesakykit.Jūrinin kų lihoninįje turi savo GMPmašiniuką, kurį kviečiasi ligoninės personalo pažįstami, giminės, kaimynai, jie su juo pristatomi į ligoninę, neva sunkūs ligoniai.Jie paguldomi net ne į tuos skyrius kur turėtų gulėti ir tiriami, sveikatinami, stiprinami.Ir tie patys asmenys laikas nuo laiko yra sveikatinami

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Svarbu, Temos

Déjà vu: vėl kalbama apie mobingą ligoninėje (dar atnaujinta)

Valstybinė darbo inspekcija (VDI) pradėjo tyrimą dėl skundo, kad Klaipėdos universiteto ligoninėje (KUL) galimai vykdomas mobingas.  Šios įstaigos vadovas dr. ...
2024-04-11
Skaityti daugiau

Sveikata

Saulius Budinas - KUL vadovybės komandoje

Pasitvirtino „Atviros Klaipėdos” jau skelbta informacija, jog konkursą užimti Klaipėdos universiteto ligoninės (KUL) generalinio direktoriaus pavaduotojo infrastruktūrai ir plėtrai pareigas ...
2024-04-08
Skaityti daugiau

Svarbu, Temos

Siurprizas iš Seimo: užsinorėjo perimti Klaipėdos vaikų ligoninę

Seimo Sveikatos reikalų komitetui svarstant, ką daryti dėl sudėtingos finansinės situacijos naujojoje Klaipėdos universiteto ligoninėje (KUL), sprendime atsirado ir siurprizinis ...
2024-03-25
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This