Agresyvus šuo paplonino šeimininkės piniginę (2)

Kriminalai ir nelaimės
Avatar photoAtvira Klaipėda
2024-01-26

Klaipėdos apylinkės teismas klaipėdietę nuteisė už tai, kad dėl neatsargumo jos šuo nesunkiai sužalojo žmogų. Teismas konfiskavo agresyvų gyvūną bei priteisė atlyginti nukentėjusiajai padarytą žalą, praneša Klaipėdos miesto rūmai.

Pasak pranešimo, byloje nustatyta, jog praėjusių metų birželio 21 d., apie 8 val., Liubeko g. moteris, būdama labradoro mišrūno veislės šuns laikytoja ir žinodama, kad jos gyvūnas yra agresyvus, viešoje vietoje vedžiojo jį tik su pavadėliu, be antsnukio, nesutrumpino pavadėlio ir tvirtai nelaikė šuns, kad jis negalėtų pasiekti kitų žmonių. Todėl šuo užpuolė pėsčiųjų taku pro šalį einančią kitą moterį, pargriovė ją ant šaligatvio, įkando nukentėjusiajai į dešinę ranką bei nepaleisdamas draskė, taip padarydamas nukentėjusiajai nesunkų sveikatos sutrikdymą.

Kaltinamoji teisme savo kaltę pripažino ir paaiškino, kad jos augintinis yra labradoro mišrūnas, sveria 26 kilogramus. Moteris pripažino, jog jai ir jos vyrui nepavyko šuns išauklėti, jis buvo įkandęs ir jai pačiai. Minėtą šunį, dar mažą, jai prieš 7 metus padovanojo dukra.

Išėjus su šunimi pasivaikščioti, augintinis, pamatęs einančią moterį, nubėgo prie jos. Teisiamoji matė, kaip moteris krito ir kaip šuo jai įkando. Ji pro šalį ėjusio vyro paprašė, kad pastarasis iškviestų pagalbą.

Teisiamoji atsiprašė nukentėjusiosios ir gailėjosi dėl įvykio.

Teismas, skirdamas bausmę, atsižvelgė į tai, jog kaltinamoji padarė vieną neatsargų nusikaltimą, savo kaltę pripažino, anksčiau teista nebuvo, tik bausta administracine tvarka, todėl jai skyrė galutinę šešių mėnesių laisvės apribojimo bausmę be intensyvios priežiūros, bausmės vykdymo laikotarpiu įpareigojant nuteistąją būti savo gyvenamojoje vietoje nuo 22 val. iki 6. val., jei tai nesusiję su darbu ar sveikatos priežiūra, taip pat tęsti darbą, o jo netekus, pradėti dirbti arba užsiregistruoti Užimtumo tarnyboje.

Taip pat nuteistoji turės sumokėti nukentėjusiajai 518,94 Eur turtinės žalos ir 2500 Eur neturtinės žalos atlyginimo. Kartu teismas iš moters konfiskavo šunį, kaip nusikalstamos veikos padarymo priemonę.

Pirmos instancijos teismo sprendimas neįsiteisėjęs, jį galima skųsti apeliacine tvarka.

Žymos: |

Komentarai (2):

Atsakymai į “Agresyvus šuo paplonino šeimininkės piniginę”: 2

  1. pilna tu sunu be antsnukio parašė:

    dabar zinosiu kaip uzsidirbti shaibu

  2. vigis parašė:

    kiekvienoje Klaipėdos gatvėje vis kitokie įstatymai. Kai toks užpuolimas įvyksta mūsų gatvėje, tai šuns savininkui tai tik gera proga pasipildyti sąskaitą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Kriminalai ir nelaimės

Kauno pareigūnė už vagystę nuteista Klaipėdoje

Klaipėdos apylinkės teismas priėmė baudžiamąjį įsakymą, kuriuo Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnė pripažinta kalta dėl nedidelės vertės svetimo turto ...
2024-05-08
Skaityti daugiau

Kriminalai ir nelaimės, Svarbu

Incidentas su agresyviu šunimi baigėsi teistumu

Klaipėdos apylinkės teismo Klaipėdos rūmai paskelbė nuosprendį beveik metus laiko nagrinėtoje baudžiamojoje byloje, kurioje aktyvus Smeltės individualių namų kvartalo gyventojas ...
2024-04-18
Skaityti daugiau

ELTA

Suimtas merginos išžaginimu įtariamas vyras

Klaipėdos apylinkės teismas ketvirtadienį patenkino prokuratūros prašymą ir trims mėnesiams leido suimti merginos išžaginimu įtariamą vyrą. Apie tai Eltai pranešė ...
2024-04-18
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This