Agresyvus šuo paplonino šeimininkės piniginę

Kriminalai ir nelaimės

Klaipėdos apylinkės teismas klaipėdietę nuteisė už tai, kad dėl neatsargumo jos šuo nesunkiai sužalojo žmogų. Teismas konfiskavo agresyvų gyvūną bei priteisė atlyginti nukentėjusiajai padarytą žalą, praneša Klaipėdos miesto rūmai.

Pasak pranešimo, byloje nustatyta, jog praėjusių metų birželio 21 d., apie 8 val., Liubeko g. moteris, būdama labradoro mišrūno veislės šuns laikytoja ir žinodama, kad jos gyvūnas yra agresyvus, viešoje vietoje vedžiojo jį tik su pavadėliu, be antsnukio, nesutrumpino pavadėlio ir tvirtai nelaikė šuns, kad jis negalėtų pasiekti kitų žmonių. Todėl šuo užpuolė pėsčiųjų taku pro šalį einančią kitą moterį, pargriovė ją ant šaligatvio, įkando nukentėjusiajai į dešinę ranką bei nepaleisdamas draskė, taip padarydamas nukentėjusiajai nesunkų sveikatos sutrikdymą.

Kaltinamoji teisme savo kaltę pripažino ir paaiškino, kad jos augintinis yra labradoro mišrūnas, sveria 26 kilogramus. Moteris pripažino, jog jai ir jos vyrui nepavyko šuns išauklėti, jis buvo įkandęs ir jai pačiai. Minėtą šunį, dar mažą, jai prieš 7 metus padovanojo dukra.

Išėjus su šunimi pasivaikščioti, augintinis, pamatęs einančią moterį, nubėgo prie jos. Teisiamoji matė, kaip moteris krito ir kaip šuo jai įkando. Ji pro šalį ėjusio vyro paprašė, kad pastarasis iškviestų pagalbą.

Teisiamoji atsiprašė nukentėjusiosios ir gailėjosi dėl įvykio.

Teismas, skirdamas bausmę, atsižvelgė į tai, jog kaltinamoji padarė vieną neatsargų nusikaltimą, savo kaltę pripažino, anksčiau teista nebuvo, tik bausta administracine tvarka, todėl jai skyrė galutinę šešių mėnesių laisvės apribojimo bausmę be intensyvios priežiūros, bausmės vykdymo laikotarpiu įpareigojant nuteistąją būti savo gyvenamojoje vietoje nuo 22 val. iki 6. val., jei tai nesusiję su darbu ar sveikatos priežiūra, taip pat tęsti darbą, o jo netekus, pradėti dirbti arba užsiregistruoti Užimtumo tarnyboje.

Taip pat nuteistoji turės sumokėti nukentėjusiajai 518,94 Eur turtinės žalos ir 2500 Eur neturtinės žalos atlyginimo. Kartu teismas iš moters konfiskavo šunį, kaip nusikalstamos veikos padarymo priemonę.

Pirmos instancijos teismo sprendimas neįsiteisėjęs, jį galima skųsti apeliacine tvarka.

2 Comments

  1. pilna tu sunu be antsnukio

    dabar zinosiu kaip uzsidirbti shaibu

    Reply
  2. vigis

    kiekvienoje Klaipėdos gatvėje vis kitokie įstatymai. Kai toks užpuolimas įvyksta mūsų gatvėje, tai šuns savininkui tai tik gera proga pasipildyti sąskaitą.

    Reply

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Kriminalai ir nelaimės

Mačete besišvaistęs klaipėdietis prieš teismą stos jau kitą savaitę

Klaipėdos apylinkės teismo Klaipėdos miesto rūmai praneša pradedantys nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje anksčiau ne kartą teistas klaipėdietis kaltinamas tuo, kad ...
2024-04-05
Skaityti daugiau

Kriminalai ir nelaimės

Sugėrovą sunkiai sužalojęs vyras siunčiamas už grotų

Klaipėdos apylinkės teismas praneša realia laisvės atėmimo bausme nuteisęs klaipėdietį, kuris, būdamas girtas, sunkiai sužalojo žmogų. Byloje nustatyta, jog kaltinamasis ...
2024-03-08
Skaityti daugiau

Konsultacijos

LAT: asmenys pagrįstai nuteisti dėl žiauraus elgesio su gyvūnais

Lietuvos Aukščiausiasis Teismas antradienį priėmė nutartį baudžiamojoje byloje, kurioje asmenys apeliacinės instancijos teismo nuosprendžiu nuteisti baudomis už žiaurų elgesį su ...
2024-02-20
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This