Klaipėdos universitete įteikti diplomai 33-iosios laidos absolventams

Švietimas

Klaipėdos universitetas (KU) pirmadienį išlydėjo dar vieną, jau 33-iąją, absolventų laidą. Šventiniame renginyje Klaipėdos koncertų salėje studijų baigimo diplomai įteikti 136 absolventams, kurių bakalauro ir magistro studijų programos yra trumpesnės – 3,5 ir 1,5 metų.

33-iojoje laidoje – radiologijos, socialinio darbo, ekonomikos, žurnalistikos, vadybos bakalaurai, slaugos, verslo vadybos, nacionalinio saugumo, visuomenės geografijos ir geoinformacinių sistemų taikymo, profesinės etikos ir etikos audito magistrai. KU absolventų diplomai įteikti ir sėkmingai studijas baigusių 14-os užsienio šalių piliečių.

Diplomantų būryje – 30 inžinerijos mokslų krypties absolventų, t.y. informatikos, chemijos, elektros bei mechanikos inžinieriai. Pasak KU Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakulteto dekano prof. dr. Viktoro Senčilos, tai – visomis prasmėmis brangiausi specialistai.

„Išleidžiame inžinierius, kurie darbo rinkoje yra deficitinė kompetencija. Visos technologijos, kuriomis kasdien naudojamės yra inžinierių kūrybos vaisiai. Tai – profesija, kurianti ateitį, ir jaunus žmones, kurie dar tik renkasi studijas, raginčiau pasirinkti inžineriją kaip perspektyvią būsimos karjeros sritį“, – sako prof. dr. V. Senčila.

KU baigimo diplomai su pagyrimu įteikti dviem magistrams – Daivai Statkuvienei (Profesinės etikos ir etikos audito magistro studijų programa) bei Viliui Kuokalai (Visuomenės geografijos ir geoinformacinių sistemų taikymo magistro studijų programa). Pasveikinta radiologijos bakalauro studijas su pagyrimu baigusi Guoda Klemenytė. Vienkartinėmis KU Socialinių ir humanitarinių mokslų fakulteto dekano premijomis už puikius studijų rezultatus apdovanoti du šio fakulteto absolventai D. Amofa-Appiah bei Dominykas Račkus.

Įteikdamas diplomus absolventams KU rektorius prof. dr. Artūras Razbadauskas linkėjo rasti savąją vietą gyvenime, būti naudingais ir vertinamais bendruomenėje.

„Mūsų noras ir nuoširdus linkėjimas jums, kad nesustotumėt ir tobulėtumėt. O svarbiausia, kad neprarastumėt ryšio su Klaipėdos universitetu ir būtumėt savojo Alma Mater, savojo krašto patriotai ir kūrėjai“, – sveikinimo kalboje akcentavo KU rektorius.

Sėkmingai universitetinio mokslo etapą baigusius absolventus pasveikino KU tarybos pirmininkas, Vakarų laivų gamyklos generalinis direktorius Arnoldas Šileika, Klaipėdos miesto meras Arvydas Vaitkus, KU studentų sąjungos lyderis A. Čurovas.

Šventiniame renginyje pagerbti trys per pastarąjį pusmetį disertacijas apgynę mokslų daktarai: ekologijos ir aplinkotyros mokslų daktaras Julius Morkūnas („Baltijos jūroje žiemojančių paukščių priegaudos priekrantės žvejyboje ir jūros šiukšlių prilesimo kiekybinis įvertinimas“, mokslinė konsultantė prof. dr. P. Quillfeldt, Gyseno Justo Lybigo universitetas, Vokietija), dr. Tomas Čepaitis, parengęs ir apgynęs mokslinį darbą Transporto inžinerijos srityje „Kogeneracinio organinio Rankine’o ciklo racionalios struktūros formavimas laivo eigos varikliui eksploatacijos sąlygomis“ (vadovas prof. habil. dr. S. Lebedevas); dr. Arvydas Urbis, apgynęs disertaciją fizinės geografijos srityje „Kuršių nerijos kopų ir miško kraštovaizdžio estetinio patrauklumo vertinimas“ (vadovas prof. dr. R. Povilanskas).

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Švietimas

Pradeda veikti universiteto STEAM centras

Klaipėdos universitete (KU) oficialiai atidarytas metodinis STEAM centras. Tai pirmasis iš trijų Lietuvoje numatytų sukurti metodinių centrų. Jo komanda veiklą ...
2024-04-15
Skaityti daugiau

Aplinkosauga

Iš Žardės tvenkinio dingusią salą žada grąžinti atgal

„Ši sala, atkeliavusi į Žardės parko tvenkinį, tegul bus Klaipėdos universiteto dovana miestui artėjančio gimtadienio proga. Mums, kaip mokslo įstaigai, ...
2024-03-26
Skaityti daugiau

Sveikata

Klaipėdos universitete - tradicinė vydūniška konferencija

Kaip ir kiekvieną pavasarį, Klaipėdos universiteto (KU) Sveikatos mokslų fakultetas kartu su Vydūno draugija rengia konferenciją „Į sveiką gyvenseną ir ...
2024-03-21
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This