Šoferiai prie naujos valdžios išdrąsėjo*

Spyglys

Spyglys
2024-01-30

Komentarų: 0

Iki šiol tik patamsyje ir tik tamsiuose užkaboriuose neteisėtai nudrengtomis padangomis atsikratydavę kelių gaidžiai prie naujos Klaipėdos valdžios atkuto: padangomis praėjusį savaitgalį buvo papuoštos net Mumlaukio ežero pakrantės.

Spyglio draugai, gyvenantys pietinėje miesto dalyje, sako, kad net iškviesta policija neskuba bausti statančiųjų savo ratus ant šaligatvių. O Viešosios tvarkos skyriaus damos ir riteriai skundžiasi, kad savivaldybės ponai jiems praktiškai visai uždraudė bausti nenaudėlius: liepė tik paglostyti ir paguosti. Laisviau alsuoti šoferiai gali ir kitose miesto vietose.

Tiesa, vaizdelį gadina įrašas miesto 2024 metų biudžeto projekte: už naudojimąsi nustatytomis mokamomis vietomis automobiliams statyti planuojama iš šoferių surinkti 716 tūkstančių eurų daugiau nei pernai.

Spyglio moralas: kol patekės mero žadėta parkavimo vieta, rinkliava akis užės.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Spyglys

Savivaldybėje įsisiautėjo cenzoriai*

Negana to, kad kai kurie Klaipėdos savivaldybės tarnautojai skundžiasi, jog yra ujami, persekiojami, žeminami (lietuviškai – mobinguojami), jiems dar uždrausta ...
2024-04-15
Skaityti daugiau

Spyglys

Eksmeras užsigeidė atsivesdinti Sporto skyriaus vedėją*

„Tikiuosi, neateisime iki tokios stadijos, kad reikės prašyti administracijos direktoriaus, kad atvesdintų jus į virtualią komiteto posėdžio erdvę”, – taip ...
2024-04-13
Skaityti daugiau

Spyglys

Sporto bazių valdymo centro darbuotojai negauna algų*

Nors pinigų yra, bet nėra nėra kaip tų algų išmokėti. Nes policinė Klaipėdos valdžiai išmobingavo šios kontoros direktorių, o laikinai ...
2024-04-12
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This