P0

Švietimas

Sudėliojo ugdymo įstaigų aplinkos atnaujinimo prioritetus

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2024-01-30


Klaipėdos savivaldybės administracijos direktorius Andrius Žukas patvirtino miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų lauko žaidimų aikštelių ir įrengimų atnaujinimo 2024–2027 m. eiliškumo sąrašą. Pirmuoju numeriu šiame sąraše įrašytas lopšelis-darželis „Aitvarėlis“ (Laukininkų g. 54).

Iš viso eiliškumo sąraše yra 46 ikimokyklinės ugdymo įstaigos. Paskutiniai lauko žaidimų aikštelių atnaujinimo sulauks Klaipėdos regos ugdymo centras (Baltijos pr. 31) ir „Varpelio“ mokykla-darželis (Kretingos g. 67). 

Administracijos direktorius taip pat patvirtino Klaipėdos miesto bendrojo ugdymo, neformaliojo švietimo ir švietimo pagalbos įstaigų aptvėrimo atnaujinimo eiliškumo sąrašą. Jame pirmuoju numeriu įrašyta Gilijos pradinė mokykla, o paskutiniuoju – Tauralaukio progimnazija. Sąraše, kuriame yra įrašytos 26 ugdymo įstaigos, nėra apibrėžtas laikas, per kurį rengiamasi atnaujinti aptvėrimus.

Švietimo vidus

Kitu įsakymu A. Žukas patvirtino Klaipėdos miesto bendrojo ugdymo mokyklų sporto aikštynų atnaujinimo (remonto) prioritetinių darbų 2024–2026 m. eiliškumo sąrašą. Jame įrašytos 8 įstaigos. Pirmoji eilėje – „Aukuro“ gimnazija, kurios aikštynas skirtas „mokslui ir sportui”.  Toliau rikiuojasi  „Saulėtekio” ir „Smeltės“ progimnazijos, kurių aikštynai skirti „mokyklai ir bendruomenei”. Vėliau numatyta atnaujinti „Aitvaro“ ir Sendvario progimnazijos sporto aikštynus, taip pat skirtus tiek šių ugdymo įstaigų, tiek vietos bendruomenių reikmėms. Atnaujintas Baltijos gimnazijos aikštynas taip pat bus skirtas „mokslui ir sportui”. Vėliausiai bus atnaujinti  Vydūno ir „Vėtrungės“ gimnazijų aikštynai, skirti mokyklai ir bendruomenei.


  2024-01-30

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt