P0

Transportas

Sugrąžino dar dvi žaliąsias rodykles (2)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2024-01-30


Klaipėdos savivaldybė pranešė, kad Transporto kompetencijų agentūra leido įrengti lenteles su žaliomis rodyklėmis dar dviejose sankryžose.

Jos vėl atsiras Reikjaviko – Smiltelės (kryptis iš Reikjaviko g. į Smiltelės g.) ir I. Simonaitytės – Smiltelės – Laukininkų (kryptis iš I. Simonaitytės g. į Smiltelės g.) sankryžose.

Šį mėnesį Transporto kompetencijų agentūra jau buvo davusi leidimą 9 sankryžose grąžinti žalias rodykles. Savivaldybė buvo pateikusi prašymą dėl 19-osios tokių ženklų.

Nuimti žalias rodykles visoje šalyje buvo nurodyta prieš ketverius metus, o kiek vėliau pakeitus sprendimą, jas grąžinti prie šviesoforų buvo galima tik su Transporto kompetencijų agentūros pritarimu. Tuomet iš daugiau nei 50 vertinimui pateiktų Klaipėdos sankryžų rodykles leista grąžinti tik 16-oje. Daugelyje kitų sankryžų per kelerius pastaruosius metus buvo įrengtos papildomos šviesoforų sekcijos.


  2024-01-30

  2 komentarai “Sugrąžino dar dvi žaliąsias rodykles”

  1. AvatarPats miestas turi spręsti be jokio leidimo (IP: 86.100.91.176)

   Turi būti grąžintos visos, kurios ir buvo ,nes jos buvo tikrai ten ,kur reikėjo…Gal reikėtų ir daugiau jų.

  2. AvatarKažkas nepadoraus (IP: 86.100.89.120)

   Tai piemenų darbas, grąsino EK direktyvomis, kurių iš viso nebuvo, lenteles nuėmė. Dabar teikia malonę- leidžia grąžinti, kur pusgalvių protas? Kam jas reikėjo nuimti, spaudoje rašė, kad jokios direktyvos nebuvo. Sunaudotos lėšos nuėmimui, dabar lentelių pagaminimui ir pakabinimui. Ar ne tie berniukai turėtų pakratyti savo kišenes už tokį “išdykavimą”. Kokia važna agentūra, net nejuokinga. Pristeigėme agentūrų, daugiau nei pas šunį blusų, na jos vaizduoja darbą. Kokių tik agentūrų neturime pinigų leidimui. Ar tos agentūros darbuotojai bent vairuotojo teises turi? Pas mus kažkas mieste eismą organizavo net vairuotojo teisių neturėdamas…tai Manto gatvėje važiavome 30 km greičiu ir taip pėsčiuosius dusinome.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt