Užderėjo paraiškų kultūros projektams finansuoti (1)

Kultūra
Avatar photoAtvira Klaipėda
2024-02-02

Klaipėdos savivaldybė praneša, jog kultūros ir meno bendruomenės atstovai aktyviai atsiliepė į savivaldybės kvietimą teikti paraiškas dalinio finansavimo konkursui. Skelbiama, jog iki termino pabaigos, t.y. sausio 31 dienos, sulaukta 148 paraiškų ir tai yra 30 paraiškų daugiau nei pernai.

Kultūros ir meno projektų daliniam finansavimui šiemet numatyta skirti beveik 1,2 mln. eurų – tiek pat, kaip ir pernai.

#JurosSvente2018 @events

„Vertinimo tvarkoje kardinalių pokyčių taip pat nėra – kaip ir anksčiau, administracinį vertinimą atliks Kultūros skyriaus specialistai, vertinant paraiškų turinį išorės ekspertus pakeis valstybės tarnautojai ir kultūros įstaigų darbuotojai, buvusias Kultūros ir meno tarybos funkcijas teikiant galutines rekomendacijas atliks Kultūros ir meno politikos formavimo darbo grupė, o galutinis sprendimas, kuris seniau būdavo įforminamas administracijos direktoriaus įsakymu, dabar bus tvirtinamas mero potvarkiu”, – rašoma savivaldybės pranešime.

Jame taip pat informuojama, jog paraiškas buvo galima teikti Klaipėdoje rengiamiems tradiciniams kultūros ir meno festivaliams, strateginiam kultūros ir meno kūrėjų organizacijų veiklos finansavimui, Jūros šventės organizavimui, kultūros paslaugų teikimui ir kultūros produktų kūrimui Klaipėdoje bei jūrinės kultūros tradicijas puoselėjantiems renginiams.

Skelbiama, jog priklausomai nuo srities, finansavimas vienam projektui sieks nuo 2,5 tūkst. iki 100 tūkst. eurų, Jūros šventės organizavimui numatyta suma bus patvirtinta savivaldybės strateginiame plane.

Šiais metais teikti paraiškas buvo galima į kultūros ir meno sričių projektų konkursą, finansavimas numatomas vieneriems metams. Ankstesniais metais sudarytos trimečių programų sutartys, kurios dar galioja, 2024 m. bus finansuojamos numatyta tvarka. Tos organizacijos, kurių programų projektų sutarčių galiojimas pasibaigė 2023 m., šiemet turėjo galimybę teikti paraiškas į sričių kultūros ir meno projektų konkursą ir pretenduoti į finansavimą vieneriems metams.  

Paraiškos turi būti įvertintos ir sprendimas dėl finansavimo priimtas per 90 darbo dienų. Per šį laikotarpį bus atliktas administracinis paraiškų vertinimas, vertinamas turinys komisijoje, teikiamos Kultūros ir meno politikos formavimo darbo grupės rekomendacijos, priimamas galutinis sprendimas. Kūrėjams, kurie per tą laiką jau bus pradėję vykdyti 2024 metais suplanuotus projektus, jei tokį projektą būtų nuspręsta finansuoti, finansavimas galės būti skiriamas ir už šiais metais jau įvykusį renginį.

Žymos: | |

Komentarai (1):

Įrašo “Užderėjo paraiškų kultūros projektams finansuoti” komentarų : 1

  1. Nuomonė parašė:

    Šaunu, gal bus finansuojamas platesnis žmonių ratas, o ne tik klubinė kultūra ir celofaniniai tanciai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Sportas

Kviečia teikti paraiškas sportininko premijai gauti

Klaipėdos miesto savivaldybės administracija kviečia teikti paraiškas perspektyvaus Klaipėdos miesto sportininko premijai gauti 2024 metams. Paraiškas gali teikti teisės aktų ...
2024-03-20
Skaityti daugiau

Konsultacijos

Vertins besikreipiančiųjų dėl šildymo kompensacijos turtą

Klaipėdos miesto gyventojai jau teikia prašymus dėl būsto šildymo kompensacijos 2023-2024 m. šildymo sezonui. Prašymus-paraiškas dėl būsto šildymo išlaidų kompensacijos ...
2023-10-04
Skaityti daugiau

Fotoreportažai, Miestas

Apdovanoti labiausiai išsiskyrę Jūros šventės eisenos dalyviai

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijoje penktadienį apdovanotos įmonės, organizacijos ir kolektyvai, išradingiausiai atskleidę ir sau pritaikę 64-osios Jūros šventės temą ...
2023-07-28
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This